13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 31 Görüntülenme

13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri Full izle

(2016)

Yönetmen:

Michael Bay

Oyuncular:

John Krasinski , James Badge Dale , Toby Stephens , David Denman , Max Martini
Filmimiz 13 Saat: Bingazi'nin Gizli Askerleri, 2012 yapımı aksiyon, dram ve gerilim türünde olan gerçek bir hikayeden esinlenerek yapılan ve orta doğu'da geçen oldukça gizli bir görevi konu alan bir film. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda Libya'da oldukça büyük iç karışıklıklar çıktı halk birbirine düştü ve hükumet savunucularıyla hükumet karşıtları birbirine girdi. 13 Saat: Bingazi'nin Gizli Askerleri izle filmde resmen amerikan milliyetçiliği var çoğu sömürgeci devletler az gelişmiş orta doğu ülkelerine gelip karışıklık çıkardı değil mi bu filmde anlatılan konuda amerika haklı mı bunu size bırakıyorum, nedense hep böyledir güçlüler bir şeyleri başlatır masumlar zarar görür savaş istemeyen ilk eleman savaşta ilk ölen olur. Ama savaşı başlatan politikacılar evlerindeki rahat koltuklarında oturan elemanlardır.

13 Saat: Bingazi'nin Gizli Askerleri izle

Daha önce bu tarz bir film çekildi mi bilmiyorum ama oldukça güzel bir film olduğunu belirtmek isterim kullanılan görsel efektler ses efektleri oyunculuklar gerçekten size o kaos ortamını yansıtıyor. 13 Saat: Bingazi'nin Gizli Askerleri full izle çoğu Müslüman ülke son 20 yılda karışıklığa sürüklendi. Gerek bu ülkelerin sahip olduğu yeraltı ve yer üstü kaynakları kapitalist sömürge devletlerin ilgisini çekti, sözde barış getirmeye gelip onlarca çocuğu katlettiler diğer barış yanlısı devletler ise buna gözlerini kapattı. Peki ne oldu onca insanın hayali başkalarının gücü uğruna mahvoldu. Hepimiz biliyoruz değil mi Suriye'de yaşanan dramı hayatta kalmak için çoğu başka ülkelere kaçıyor ve neredeyse hiçbiri sevilmiyor parası olanlar hariç tabi para her şeyi çözer. Umut tacirliği yapan şeref yoksunu bazı insanlar babalarının ölümden kaçırdığı küçük çocukları o dandik botlara koyarak başka bir ölüm yolculuğuna çıkartıyor.

13 Saat: Bingazi'nin Gizli Askerleri izle

Sözde hepimiz bu drama karşıyız ama yolda bir Suriyeli görsek başka tarafa bakıyoruz bazıları bu davranışı hak etse de herkese böyle davranmamızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Neyse konudan biraz dağıldık, teröristler her ülkede vardır ve bunlar orada düzeni sağlayan insanları kurumları vb yapıları tehtit ettiğinde müdahale etmekten başka çağreniz yok buna karşı koyarken sınırlı kaynaklara rağmen savaşmanız lazım. Gelelim filmimizin konusuna. 2012 yılı yer Libya, Bingazi şehri amerikan büyük elçisine bir saldırı düzenleniyor. Ve bölgede hiç amerikan askeri yok sadece 6 tane eski özel kuvvet askeri büyük elçiyi korumak ve hayatta kalmak için savaşıyor. Ve tam 13 saat boyunca bunu yapıyorlar. Filmde işlenecek konu genel olarak böyle. Oyuncu kadrosuna biraz deyinmek isterim, baş rollerde John Krasinski , James Badge Dale , Toby Stephens , David Denman ve Max Martini bulunuyor. Yönetmenlik koltuğunun sahibi Michael Bay. Senaryonun altında ise Chuck Hogan'ın imzası var. Filmimiz genel olarak böyle, Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.

13 Saat: Bingazi'nin Gizli Askerleri izle


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri izle

13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri, Filmini sitemizden full hd olarak izleyebilirsiniz.

13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka