Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.30 Gün Gece 2 Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
30 Gün Gece 2 Türkçe Dublaj izle

Barrow Alaska daki olaydan hayatta kalan Stella Olemaun yeniden çok eski günlerin peşine düşmek isterler. Bunun için daha önce yaşadıkları yer olan Los Angeles’a dönerler. 30 Gün Gece 2 full izle dönmüş oldukları bu güzel ve hoş şehir de hiç bir şekil de karşılarına çıkan olumsuzlukları şiddet ile karşılamak istemektedir. Ama işte görev icabı kimse ile sıkıntı çıkarmak istemezler. Buraya gelmiş oldukları sırf görev icabı diye çok sayı da kişinin kendilerini ezik duruma düşürmüş olmaları kendilerine çok fena koymuştur. Burada kocasının intikamını alabilmek için bilerek vampirlerin dikkatini çeker. Bu vampirler ise o kişileri takip etmeye başladığı zaman asıl görev işte şimdi başlamış olur.

Bu vampirler o kişileri boş bir yer de yakalamak isteseler de o kişiler kendilerinin vampirler tarafından takip edildiğini fark ederler. 30 Gün Gece 2 tek parça izle bu nedenle de hep en çok işleyen caddeler de gezmeye başlarlar. Daha sonra bir kaç telefonun ardından boş bir sokağa giren bu kişilerin önünü kesen vampirler arkalarından gelmekte olan diğer silahlı insanları görmezler. Bu nedenle de artık vampirlerin yavaş yavaş sonu geldiğini düşünmüş olsalar da o vampirler o insanlardan daha akıllı çıkar ve üstlerine almış oldukları zırh koruyucu malzeme ile hayatta kalırlar. Daha sonra ise bu görevli adamlar ve yardımcılarına karşı çıkan vampirler arasın da çok çekişmeli bir korku dolu sahneler sizler beklemektedir.

30 Gün Gece 2 izle

30 Gün Gece 2 filminde bu nedenle de aralar da ki olan kötü gidiş hat gerçekten de kötü bir hal almaktadır. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Filmin iki bin on yılın da vizyona girmiş olması görüntü kalitesinin günümüzdeki gibi olmadığını düşündürüyor olsa da izlediğiniz zaman günümüzdeki teknoloji ile bire bir aynı olduğunu zaten kendi kendinize anlamış olacaksınız. Filmin yönetmenliği Ben Ketai gibi Amerikan korku ustası tarafından oluşturulmuştur. Filmin oyunculuk kadrosun da ise Harold Perrineau Jr. , Mia Kirshner , Diora Baird , Kiele Sanchez , Monique Ganderton gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmi izlediğiniz zaman demek istediğimi kat ve kat fazlasıyla anlamış olacaksınız. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2010

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Ben Ketai

Oyuncular: Harold Perrineau Jr. , Mia Kirshner , Diora Baird , Kiele Sanchez , Monique Ganderton

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?