Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.45 Yıl Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
45 Yıl Türkçe Dublaj izle

Günümüz de çoğu insanın deneyip de yapamadığı evlilik tarihini becermiş olan bir çift vardır. Bu çift tamı tamına kırk beş yıldır evli olsa da, çocukları bulunmayan Kate ve Geoff çifti, yaklaşan yıl dönümlerini bir partiyle kutlamaya hazırlanmaktadır. Bu yıl dönümü diğer yıllara göre daha özenli ve düzenle hazırlanmalıdır. Çünkü bu yıl onlar için farklı bir anlam taşımaktadır. Ancak Geoff’in aldığı bir mektup, sakin hayatlarının ortasına bomba gibi düşer. O haber ise çok değişik bir işten sonra ortaya çıkmıştır. Geoff’in evlenmeden önce kız arkadaşı olan, ancak İsviçre de bir gölde yaşadıkları trajik bir kaza sonucu donarak ölen Katya’nın cesedi neredeyse elli yıl kadar uğraş içine girerler.

45 Yıl izle

Ama bu uğraşlar aslın da onları tamamen baştan sona etkileyebilecek tarzdadır. Daha sonra bulunmuştur. Kate bu olaya çok önem vermemeye çalışsa da Geoff’in eski günlerine giderek daha fazla özlem duymaya başlaması herkesi baştan sona kadar etkileyecek kadar güzeldir. Kate gibi sürekli mutlu olan huzursuz edecektir. Sonun da ikili, geçmişlerini iyice deşmeye ve sorgulamaya başlayacaklardır. Bu başlangıç ise onlar için yeni bir hayat gibi görünüyor olsa da aslın da çok etkili ve deneyimli işler içine girecek. Bu işlerin sonucun da ise çok sayı da kişinin canı yanacak. Canı yanan kişiler ile bir topluluk oluşturup suç duyurusun da bulunma kararı alacaklar.

45 Years izle

Bakalım yüzlerce kişi ne gibi işlere atılacak. Şimdi ise filmi oluşturan isimlere bakacak olursak. Filmin yönetmenliği Andrew Haigh gibi bir Amerikan başarılı isme aittir. Filmin oyunculuk kadrosun da ise Charlotte Rampling , Geraldine James , Tom Courtenay , Sam Alexander ve Dolly Wells gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Film ama İngilizler tarafından oluşturulmuş olsa da yönetmenliği bir Amerikan ismin elindedir. Filmi izlediğiniz zaman zaten demek istediğim her şeyi kat ve kat fazlasıyla anlamış olacaksınız. Filmin geçen seneden bu yana milyonları aşkın bir izlenmesi olduğu gözlere çarpmaktadır. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram, IMDB En İyi Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Andrew Haigh

Oyuncular: Charlotte Rampling , Geraldine James , Tom Courtenay , Sam Alexander , Dolly Wells

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?