Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.600 Mil Full izle

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
600 Mil Full izle

Arnulfo Rubio adın da çok başarılı olan bir silah kaçakçısı vardır. Bu kaçakçı hiç bir kimseyi kafasına takmaz tek işi kendisine verilen emirleri elinden geldiğinden daha fazla bir kusursuz şekil de yerine getirmektir. Bu adam bir tane çok sözü geçmek de olan Meksika karteli için çalışmaktadır. 600 Mil full izle meksika kartelinin en iyi adamı olan bu Rubio artık hiç bir şekil de hiç bir zaman hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir şekil de o adamın sözünden dışarı çıkmayacağı için o adam kendisine güvenmelerini tamamen başarmıştır. Ajan Hank Harris silah kaçakçısı Rubio’yu yakalamak için bir plan yapar. Yaptığı bu planlar doğrultusun da ise hiç bir şekil de hiç bir zaman hiç bir yer de olmadığı gibi bu yer de de bulamayacak.

600 Mil izle

600 Mil , Çünkü daha önceden aldığı istihbaratlar sayesin de sakin bir şekil de olduğu yerden çıkmayı başarır ve her seferin de onları gıcık edecek bir not bırakır. Ama o adam tam şu an da yakalayacağı Rubio ajanını bir an da elinin altın da bulur. Ama o adam yine kendisini yakalamak isteyen kişiye oyun yapar. Çünkü o adam kendisine silah doğrultan o adamın etrafını kendi adamları ile sarar. Daha sonra o adamın elinden silahı alır. O adam daha sonra ise hiç bir şekil de bir şey demese de kendi askerleri arasına salar. kaçırarak patronuna götürmek için yola çıkar. İkiliyi 600 millik bir yol bekler.

Bu yolculuk boyunca ikili arasın da sıkı bir dostluk başlar. Ama bakalım ilerleyen sahneler de de ne gibi değişik ve ilginç sahneler bizleri beklemektedir. Filmin yönetmenlik koltuğun da Gabriel Ripstein gibi bir isim oluşturmaktadır. Filmin oyunculuk kadrosunda ise Tim Roth , Harrison Thomas , Kristyan Ferrer , Monica Del Carmen ve Julian Sedgwick gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmi izlediğiniz zaman zaten benim anlattığım bu kadar cümlenin kat ve kat fazlasını anlayacak bir dereceye sahip olacaksınız. Çünkü film açık dille anlatıldı. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram, Gerilim Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Gabriel Ripstein

Oyuncular: Tim Roth , Harrison Thomas , Kristyan Ferrer , Monica Del Carmen , Julian Sedgwick

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?