Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.71 Full HD izle Türkçe Altyazılı

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
71 Full HD izle Türkçe Altyazılı

Kuzey İrlanda sorunun devam ettiği bin dokuz yüz yetmiş bir yılın da Belfast’ta bir ayaklanma çıkar ve ayaklanmayı bastırmak üzere bölgeye askeri bir birlik gönderilir. 71 filmi izle bu askerler ise masum insanların korkusu yüzünden saldırısına uğrarlar. Artık askerler kendi canlarını kurtarmak için hiç bir şekil de onlara iyi davranmaz. Yani iyi davranmaz dediğim o kişilere normal biber gazı ile müdahale değil de bir el ateş ile korkutmayı bir kaç kişi üstün de yaptıkların da diğer kişiler kendi canlarını kaybetmekten korktuğu için askerlere saldıracak cesareti toplayamaz. Bu birliğin içinde yer alan Gary Hook adlı genç İngiliz asker, birlikleri tarafından bu bölgede unutularak birliğinden ayrı düşer. Aile bu çocuğunu kaybetmek istemez. Çünkü bu çocuğun abisi daha önce de çıkmış olan ayaklanma da ailesinden uzak bir yere gönderilmişti ve o asker olan abisi ora da şehit olarak memleketin de ki eve dönmüştür. Ölümün kol gezdiği sokaklar da bir başına kalan ve aklı karışan Gary, hem IRA hem de İngiliz kuvvetlerinin hedefi haline gelirken.

71 izle

Yalnız hissettiği topraklarda hayatta kalmaya çalışacaktır. 71 tek parça izle çalışması ise onun bakımından yani açısından iyi olsa da diğer askerler onu herhangi bir yanlış kişiye benzettiği sıra da öldürme izni vardır. O yüzden o korku için de caddeler de dolaşmak da olan o Gary adında ki asker hiç bir şekil de kendi askerleri bulamaz. Ama düşman askerlerden bir tanesini görür. Gördüğü gibi elinde bulunan ağır menzilli silah ile göğsünden vurur. Bakalım o asker kendi grubunu bulabilecek mi yoksa o da abisi gibi ora da şehit olacak mı. Tüm bu gibi kafanız da bulunan karmaşık sorulara yanıt vermek için tek yapmanız gereken şey filmi bir kere sağlam ve sessiz bir yerde izlemeniz yeterlidir. Filmi izlediğiniz zaman her şeyi anlamanız normal olacak. Çünkü film gayet anlaşılır bir dil de hazırlanıp sunulmuştur. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Yann Demange gibi bir isimden oluşmaktadır. Oyuncular ise Jack O’Connell , Sean Harris , Sam Hazeldine , Sam Reid ve Charlie Murphy kadrosundan oluşmaktadır.

Tür: 2014 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Dram, IMDB En İyi Filmler, Savaş Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Yann Demange

Oyuncular: Jack O'Connell , Sean Harris , Sam Hazeldine , Sam Reid , Charlie Murphy

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?