Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.A Takımı izle Türkçe Dublaj Full HD 2010

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
A Takımı izle Türkçe Dublaj Full HD 2010

Kendi kendisine kendisini deli yerine koyan bir adam olan gerçekten de yarı çatlak, çapkın, sevimli, becerikli ve şiddet sever bir kişilik özelliğine sahiptir. A Takımı full izle bu adam bu dört özelliklerden eski Vietnam askerinin maceraları üzerine kurulu olmuş olan bir başarı takımı beyaz perdeye aktarıldı. Kendilerine bu kişiler başarı takımı dese de hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir şart artın da kalmadan her şeyi halletmeyi başarırlar. Bunlar artık kendi takım ismini yakıştıran bu kafadarların üzerine bir suç atılmıştır. Bu suçlama nedeni ile birlik de çok sayı da kişi de hiç bir şekil de bu duyguyu algıladıkları zaman hiç bir şekil de bu duruma inanamazlar.

A Takımı izle

Kahramanlarımız bir kumpasa düştüklerine inanırlar. A Takımı izle bunlar kumpasa düşmüş olsalar da hiç bir şekil de bu durumu pek kişinin duymasını istemedikleri için hayatın sınavı olduğuna inanan bu kişiler artık suçlamaları gizlemek için çeşitli işlere atılırlar. Bunun üzerine işlemedikleri bir suç yüzünden yargılanan takım, yer altı dünyasına yönelmiş ve paralı asker olmuşlardır. Paralı asker olmaları onlar için gerçekten de hiç bir şekil de sıkıntılı olmaz. Çünkü onlar işlere zorla atılmayacak kişilik özelliklerine sahiptirler. Puro düşkünü John Hannibal Smith adında ki kişi tarafından yönetilen takım, bir yandan isimlerine sürülen lekeyi temizlemeye çalışırlarken hep iyi olanın yanın da durmayı kendilerine bir görev sayarlar.

A Takımı Full HD izle

Bu görevi de kusursuz bir şekil de yerine getirmek için ellerin de olan tüm kozları kusursuz bir şekil de istedikleri gibi kullanmaya çalışırlar. Çalışmalar da her geçen dakika o kişilerin istediği gibi olumlu bir şekil de ilerlemektedir. Bunlar da bu durumu zaten fark ettikleri zaman her şeyin farkına varmış olacaklar. Filmin yönetmenlik koltuğunda Joe Carnahan gibi bir isim oturmaktadır. Filmin oyunculuk kadrosun da ise Bradley Cooper , Liam Neeson , Jessica Biel , Patrick Wilson ve Sharlto Copley gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

A Takımı izle

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2010

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Joe Carnahan

Oyuncular: Bradley Cooper , Liam Neeson , Jessica Biel , Patrick Wilson , Sharlto Copley

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?