Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Açlık Oyunları Alaycı Kuş 2 Türkçe Dublaj Full izle

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Açlık Oyunları Alaycı Kuş 2 Türkçe Dublaj Full izle

Yakın bir gelecek de Kuzey Amerika kuraklık ve arkasından gelen yangın ve kıtlıklarla zayıflayarak çökmüş olan bir çok bölge yerle bir olur. Açlık Oyunları Alaycı Kuş 2 izle sağlam kalan yerlerini bir başkent ve on iki eyaletten oluşan Panem adın da bir ülkeye bırakmıştır. Bırakmış olmaları sıkıntı olmasa da kötü sonuçlara neden olabilecek kapasitededir. Bu yeni ülke de her sene eyaletlerden kura ile seçilen ikişer gencin katıldığı açlık oyunları düzenlenmektedir. Bu oyun yüzünden de milyonlarca kişi her sene ya yatalak hasta ya da hayatını kaybedecek duruma kadar geliyor. Kısmen eğlence amaçlı, kısmen de halka göz dağı vermeyi hedefleyen bu oyunlar çok sayı da kişinin de göz dağından çok hayatını almaktadır. Ayrıca tüm Panem ülkesin de televizyonlardan da izlenmektedir.

Açlık Oyunları Alaycı Kuş 2 izle

Yirmi dört farklı yarışmacı bütün televizyon seyircilerinin gözleri üzerindeyken, rakiplerini eleme ve hayatta kalma mücadelesi vermektedirler. Katnissin on altı yaşın da ki kız kardeşi Primrose, maden yataklarıyla ünlü eyaletin kadın yarışmacısı olarak seçildiğin de Katniss onun yerini almak için gönüllü olur. Ama gönüllü olmuş olması onun bakımından daha kötü bir hale girecektir. Açlık Oyunları Alaycı Kuş 2 hd izle girmiş olduğu bu iş ise onu çok etkileyecektir. Erkek katılımcı Peeta ile Katniss, kendilerinden yaş ve kuvvet açısından daha büyük, güçlü ve ömürleri boyunca bu an için eğitilmiş olan rakiplerine karşı ayakta durmaya çalışırlar. Çalışmalar sonucun da da bir çok kişi hayatta kalmak için birbirlerine dahi zarar verecek boyuta kadar gelirler. Ama hiç biri de bu durumu çaktırmaz. Çünkü böyle bir iş yapmaya kalkan bu yarışmadan direkt olarak elenecektir. Ama onlar elendiği ölümdür.

Açlık Oyunları Alaycı Kuş 2 Full HD izle

Hem ölüm de ailesine de eline alacaktır. Bakalım filmin ilerleyen sahnelerin de ne gibi değişik sahneler sizleri beklemekte. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Bu yüzen de filmi izlemeyi yarı bırakacaksınız. Şimdi ise filmin kadrosun da yer almak da olan isimler topluluğuna şöyle bir göz atacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğun da Francis Lawrence gibi bir isim yer almaktadır. Filmin oyunculuk kadrosun da ise Jennifer Lawrence , Josh Hutcherson , Julianne Moore , Elizabeth Banks ve Woody Harrelson gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Dram, Macera Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Francis Lawrence

Oyuncular: Jennifer Lawrence , Josh Hutcherson , Julianne Moore , Elizabeth Banks , Woody Harrelson

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?