Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Adammısın izle 2016 Full HD Yerli Komedi Filmi

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Adammısın izle 2016 Full HD Yerli Komedi Filmi

Şu ana kadar hiç bir şekil de pek gerçek adı bilinmemek de olan deli ormanlı adın da ki kişi çok ama çok iyi bir antrenman gerçekleştirmektedir. Adammısın full izle bu adam artık kısa bir süre sonra olacak Avrupa finallerin de yer alabilmek adına şu an da çok ama çok iyi bir şekil de antrenmanını sağlam yapmaktadır. O yüzden de eğitmeni o kişi de şu ana kadar çok ama çok iyi bir ilerleme olduğunu sürekli olarak konuşmaktadır. Artık Avrupa şampiyonluğu olan milli bir boksördür. O boksör artık bu Avrupa da iyi bir derece edip Türkiye gibi büyük bir milli gururumuz olmayı da başardığı için artık çok sevilmek de olan bir kişilik özelliğine girmiştir.

Eşini kaybettikten sonra ringleri terk eden Deli ormanlı lakaplı kişi hiç bir şekil de ringler de görünmemek de olsa da hiç bir şekil de antrenman yapmayı bırakmaz. Adammısın 2016 Ama bu adam hayatın da çok iyi bir şekil de ne olursa olur ve gerçekten sırra kadem basar. Fakat annesinin geçirdiği rahatsızlık nedeniyle tedavi masrafları kabarmıştır. Bu adam artık tekrar para bulmak için ringe çıkmayacağını söylemek de olsa da bu adam para bulmak adına ringlere geri dönme kararı alır. Çünkü annesi için yapacağı her şey artık onun için kutsal bir görev gibidir.

Hülya Yiğit ile Deli ormanlı adın da ki kişi ile birlikte de arkasın da ki hikayeyi merak ederek Savaş adın da ki kişinin peşine düşen bir televizyon gazetecisidir. Adammısın izle bu gazeteci ise bu durumu haberler de verdiği zaman Deli Ormanlı adın da ki kişi hiç bir şekil de o adamı bulur ve ona gereken cezayı ön görür. Deli ormanlı büyük final maçına hazırlanırken onun ve Hülya adın da ki kişinin bu yol da ki en büyük engeli ise ünlü menajer ve mafya babası Tahsin Kara gibi belalı bir isimdir. Hülya gibi güzel bir kadını bu dertten kurtaracak tek isim Deli Ormanlı adın da ki kişidir. Hdfilmkablosu.com herekse canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Komedi, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: -

Oyuncular: -

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?