Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Ağ Full HD izle 2017 Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Ağ Full HD izle 2017 Türkçe Dublaj

Ağ filmi, Kuzey Koreli kendi halinde, sessiz sakin ve sıradan hayatı içerisinde yaşayıp giden bir balıkçının içine girmek zorunda kaldığı siyasi ve insanı zorlukları konu alan film için Geu-mul full izle. Bir gün teknesinin motoru bozulan balıkçı. Ağ izle kendini Güney Kore’de bulur ve Güney Kore sahil güvenliği, balıkçıyı casus sanarak apar topar gözaltına alır. Kuzey Koreli balıkçının gözaltı sürecinde yaşadıkları bu filmle ekranlarınızda olacak. Güney Kore de sorgu ve ikna süreci oldukça sert geçmektedir. Karşılaştığı suçlamalar ve gördüğü muamele karşısında çaresiz kalan ve karakoldaki sorgulamanın çok ötesinde, kendi içinde de birçok içsel sorgulamanın içine giren balıkçının bu içsel sorgulamaları ağ filmi odağındadır.

Balıkçı zorlu soruşturma sürecinden sonra toprakları Kuzey Kore’ye iade edilir. Topraklarına iadesiyle bir şeyler değişir mi, cevab bu filmde. Ağ 2017 kuzey kore’ye iadesinin ardından rahat bir nefes almayı uman balıkçı, burada da Güney Kore de ki sorgulamayı aratmayacak bir sorgunun içerisinde bulur kendini. İki ideoloji arasında sıkışıp kalan balıkçı siyasi yapılanmalara, insani değerlere dair birçok iç sorgulama yaşar. Kuzey Koreli balıkçıya bu iç sorgulama, Güney Kore ve Kuzey Kore’de yaşadığı sorgulama süreçlerinden çok daha ağır gelir. Geu-mul tek parça izle linkine tıklamak size değerlerinizi sorgulatacak. Kuzey Koreli balıkçı, sessiz sakin, sıradan hayatının içerisinden sadece bir motor arızası sebebiyle çekilip, bambaşka bir hayata sürüklenmiş ve başına asla tahmin edemeyeceği şeyler gelmiştir.

Ağ türkçe dublaj izle izle

Bir hayat bir günde nasıl değişir sorusunun cevabı bu filmde. Yaşadıklarından sonra neden benim başıma gelir ki bunlar sorgusundan ziyade daha ideolojik sorguların içine girer. Doğduğu coğrafyadan bağımsız olarak insana verilen veyahut verilmeyen değeri sorgulayan balıkçı anlamaktadır ki dünyanın her yerinde buna benzer dramlar yaşanmaktadır. Sorgulama sürecinde yaşadıkları, gördükleri unutabileceği türden dramlar değildir. İlk karşılaşması dahi işgalciler tarafından dövülmüş ve çırılçıplak bırakılmış bir fahişe ile olmuştur. Yaşadığı zorlu süreç göstermiştir ki fahişe olmak bir seçim değildir. Kimsenin geliri olmadan yaşayamayacağını ve bunun farkında olan insanlığın kadınları mutsuz ederek sömürdüğü ve sonrasında da fahişe ilan ederek yaftaladığı, Kuzey Koreli balıkçının yaşadığı idraklerden sadece birisidir.

Tür: 2016 Filmleri, Dram, Yabancı Filmler

Yapım: 2016 - Güney Kore

Yönetmen: Kim Ki-duk

Oyuncular: Ryu Seung-beom , Lee Won-geun , Kim Young-min , Ahn Ji-hye , Choi Gwi-Hwa

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?