Ali Baba ve 7 Cüceler Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 19 Yorum 296 Görüntülenme

Ali Baba ve 7 Cüceler Full izle

(2015)

Yönetmen:

Cem Yılmaz

Oyuncular:

Cem Yılmaz , Irina Ivkina , Çetin Altay , Zafer Algöz , Fevzi Gökçe
Filmimiz Ali Baba ve 7 Cüceler izle komedi ve macera türünde. Bazen hayatımızda işlerimiz rast gitmez. Bir sürü meslek deneriz ama başarılı olamayız. Rızkımızı kazanmak için alternatif işlere yönelmemiz gerekekir. Ali Baba ve 7 Cüceler full izle bu filmdede ekmek filmini alternatif yönlerden kazanan bir adamın hikayesini göreceğiz. İşinde başarılı olmaya başlarken başına bin türlü musibet gelir. Başına gelen olaylar git gide artar ve komik hale gelirler. Filmimizin konusuna gelelim. Ana karakterimiz Ali Şenay, yaptığı çoğu işte başarılı olmayan ali pek yaygın olmayan bahçe cüceleri işine girer.

Ali Baba ve 7 Cüceler izle

Ali Baba ve 7 Cüceler filmi bahçe cüceleri ne la? diyenleri duyar gibiyim bende bilmiyordum başta izleyince öğrenir sinisiz. Ali Şenay cüccaciye adında bir dükkan açar ve ona çırağı ve aynı zamanda arkadaşı olan İlber de onunladır. Ali'nin işleri tahmin ettiğinden daha başarılı olur. İşlerini daha da büyütmek için Sofya şehrinde düzenlenen bir fuara katılır. Katıldıkları fuarda başlarını çok büyük bir belaya sokacak dırlar. Ali Baba ve 7 Cüceler filmi Boris Mançov adında bir adamın yaptığı kötü planlardan haberleri olur. Mançov'un planı dünya barışını tehlikeye sokacak kadar büyüktür tam bilmesemde radyoaktif maddelerle ilgili bir plandı. Ali ve İlber bu büyük planı duyduktan sonra başta korkar ve kaçmak ister. Ama yapılacak plan dünyanın kaderine etkileyecek kadar büyüktür. Bunun için Mançov'u durdurmak zorundadırlar.

Ali Baba ve 7 Cüceler izle

Planı bozmak için Sofya'da tanıştıkları Memedov ve Veronika ile birlikte Mançov'u durdurmak için büyük bir çaba içine gireceklerdir. Aslında başlarına absürt olaylar gelir. Ama bu olaylar filmde oldukça profesyonelce komedi türüne çevrilmiş. Filmimizin oyuncu kadrosuna biraz deneyelim. Ali Baba ve 7 Cüceler full izle Baş rollerde Cem Yılmaz , Irina Ivkina , Çetin Altay , Zafer Algöz , Fevzi Gökçe var. Yönetmenlik koltuğunda Cem Yılmaz oturuyor, ve senaryonun altında da kendisinin imzası var. Ali Baba ve 7 Cüceler, Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği 4. film. Daha önce Gora, Arog gibi oldukça başarılı komedi filmleri çekmiş. Bununda en az onların kadar başarılı olduğunu düşünüyorum. Cem Yılmaz'ın bu filmi Şahan Gökbakar'ın Recep ivedik 4'üne karşılık vermek için çektiğini düşünüyorum. Aralında tatlı bir rekabet olacak. Filmimiz genel olarak böyle hepiniz sağlıcakla kalın Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Ali Baba ve 7 Cüceler izle

Ali Baba ve 7 Cüceler izle. Hakkında soru ve görüşlerinizi bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Ali Baba ve 7 Cüceler Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Mısır Tanrıları Türkçe Dublaj izle başlıklı makalemizde Gods of Egypt, Gods of Egypt 1080p izle ve Gods of Egypt 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Ali Baba ve 7 Cüceler Full izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (19)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka