Ali Kundilli 2 Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1829 Yorum 49 Görüntülenme

Ali Kundilli 2 Full izle

(2016)

Yönetmen:

Faruk Aksoy

Oyuncular:

Cem Gelinoğlu , Zeynep Aktuğ , Sami Aksu , Ezgi Tombul , Hakan Bilgin
Ali Kundilli 2 filmini biliyorsunuzdur herhalde. Birinci filmi 2015 yılında gişe rekorlarına mağruz kalmış idi. Şimdi ise 2016 Yılının ikinci ayındayız. Ayın çıkmasına iki gün kaldı ve Ali Kundilli 2 full izle mart ayında izleyici ile buluşacak. İzleyici yorumlarına bakacak olur isek yine filmi zirve yaptıran görüşler yine filmi tutturacak cinsten olduğu kesin bir olay. Ali otuz yaşlarında işinden eve işten eve giden neşe dolu aynı zamanda küfürbaz bir adamdır. Eşinin doğumuna az bir süre kaldıktan sonra eşini yalnız bırakmamak için işten bir süreliğine izin alır. Eşinin her türlü ihtiyacına koşmaya çalışmaktadır. Ama sonra zamanlar da eşi Ali ye çok yüklenmektedir. Tabi Ali bundan bir gıdım bile şikayetçi değildir ama bazen yine Ali abimizi kızdırmayı başaracaktır.

Ali Kundilli 2 izle

Bu abinin eşi hamileliğinin son dönemlerinde çok ilginç rüyalar görmeye başlar. Tabi bunun bir şeye işaret olduğunu düşünürler. En sonunda hamile kadın son noktayı vuracaktır. Rüyasında bebeklerini kadının doğup büyüdüğü çocukluğunun orada geçtiği yerde doğurduğunu görür. Ali Kundilli 2 hd izle Bu bahsettiğimiz yer kadının köyüdür. Ali hemen eşini alıp köye doğru yola koyulur. Köye gider iken başlarına gelmedik olay kalmayacaktır. Bununla sınırlı kalmayan komedi sahnelerimiz devam edecektir. İyi kötü o köye varılır. Fakat bu köyde asıl macera başlamıştır. Birbiri ardına gelen olaylar neticesinde bir çok komedi mevzuları bizleri bekliyor. Bu arada filmin yönetmenliği çok eski filmlerden tanıdığımız ama hangi Türk insanına sorsak bilinir filmlerin yönetmeni Faruk Aksoy bu filmin de iplerini eline almıştır.

Ali Kundilli 2 izle

Konumuza devam etmek gerekir ise. Köyde günler çok hızlı bir şekilde geçmeye devam etmektedir. Yeri gelecek bebek geliyor diye bağıracak olan eşi alinin ne yapacağını merak eder. Ali de hemen on beşe on anahtar takımını alır ve olay yerine gider. Fakat eşi ona şaka yaptığını söyler. Bu ve bu gibi birbirinden haşır neşir olaylar filmde mevcut. Filmin galasında oldukça keyifli dakikaları görmek mümkündü. Ali Kundilli 2 tek parça izle filmi galada izleyenler filmi çok beğendiklerini fena olan birinci filminden çok daha fena bir filmin kendilerini beklediklerini söylediler.Bizde onlara olan inancımızdan ötürü filmi dört gözle değil sekiz gözle bekler olduk. Filmin dikkat çeken bir diğer tarafı da filmin baş rolünde oynayan Cem Gelinoğlu'nun senaryoyu yönetmen ile birlikte yazmış olmalarıdır. 4 Martta hdfilmkablosu.com da görüşeceğiz. Film hakkında düşüncelerinizi inanın ben sizden daha fazla merak eder oldum. Şimdilik bizden sizlere sadece iyi seyirler demek düşer.


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

Ali Kundilli 2 izle

FİLM TELİF HAKKINDAN DOLAYI KALDIRILMIŞTIR.

Ali Kundilli 2 Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler