Ansızın izle Full HD Tek Parça 2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
146 Görüntülenme

Ansızın izle Full HD Tek Parça 2016

(2016)

Yönetmen:

Aslı Özge

Oyuncular:

Julia Jentsch , Sebastian Hülk , Hanns Zischler , Atef Vogel , Sascha Alexander Gersak
Filmimiz Ansızın, 14 ekim tarihinde vizyona girecek olan Alman ve Türk ortak yapımı cins bir film, cins bir film diyorum çünkü baya ilginç geldi fragmanı adamlar baya psikolojimizi bozacak gibi bir film yapmış çünkü. Ansızın izle film Alman ve Türk ortak yapımı olduğu için bunun Almanca bir adı vardı ama yazmadım, doğru yazana kadar yazıyı bitirim çünkü, Ansızın koymuşlar filmin adını yapımcılar demek ki bir anda gerçekleşecek bir olayı konu alıyor diyebiliriz öyle mi bilmiyorum filmde eleman kendini bir şiddet olayı içinde buluyor yanılmıyorsam sonra da başlıyor çevresini sorgulamaya ve çevresindeki hiç kimseye güveni kalmıyor galiba sonra da olanlar oluyor tabi.

Ansızın izleBen insanların dışarıyı fazla sorgulamasını doğru bulmuyorum bütün psikologlar da bulmaz zaten. Auf Einmal full izle bu tip elemanlar depresif oluyor genellikle kendi hayatlarını başkası ne der diyerek yaşıyorlar ve hem kendi hayatlarında zevk kalmıyor hem de dışarıdan hiç kimseye güvenemiyorlar. Zaten genel olarak insanlara güvenmeyin. Bu arada film, dram türünde belirtmeme gerek yoktu zaten ama bu kadar anlattığım şeyler komediye bağlanamazdı zaten. HD Film izle dram filmleri baya etkiliyor insanı değil mi beni baya etkiliyor hele birde filmde ki karakterin yaşadığı hikaye ve ruh halini kendime yakın bulursam tadından yenmiyor diyebiliriz ama bu filmler beni hoşnut etmek yerine depresyona sürüklüyor genellikle onun için eğer sağlıklı bir psikolojiniz var ise bozmamak için sağlam dram filmlerinden uzak durun.

Ansızın Full HD izleBaşarılı filmler baya sorgulatıyor hayatı gaza gelip sevgilinizden falan ayrılabilirsiniz o kadar diyeyim size. Piyasa da yüzlerce dram filmi var ama sağlam sayılabilecek pek de film yok desek doğru bir tabir de bulunmuş oluruz sanırım çünkü bazı yapımlarda dram filmlerinde bile yapmacıklık oluyor ve bana aşırı saçma geliyor çünkü zaten bizim içimizi karartacak bir hikayeyi anlatıyorsunuz bari gerçekçi yapın değil mi elin zengin kızı depresyona giriyor havuzun altına dalıp havuzun içinde ağlıyor. Zengin yakışıklı çocuk depresyona girip lüks teknesiyle boğaza açılıp viskisini yudumluyor böyle şeylerden pek hoşlanmıyorum, neyse sözü toparlarsak sağlam bir dram filmi bekliyorum, Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.Filmimiz Ansızın, 14 ekim tarihinde vizyona girecek olan Alman ve Türk ortak yapımı cins bir film, cins bir film diyorum çünkü baya ilginç geldi fragmanı adamlar baya psikolojimizi bozacak gibi bir film yapmış çünkü. Ansızın izle film Alman ve Türk ortak yapımı olduğu için bunun Almanca bir adı vardı ama yazmadım, doğru yazana kadar yazıyı bitirim çünkü, Ansızın koymuşlar filmin adını yapımcılar demek ki bir anda gerçekleşecek bir olayı konu alıyor diyebiliriz öyle mi bilmiyorum filmde eleman kendini bir şiddet olayı içinde buluyor yanılmıyorsam sonra da başlıyor çevresini sorgulamaya ve çevresindeki hiç kimseye güveni kalmıyor galiba sonra da olanlar oluyor tabi.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka