Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Arabalar 2 izle Türkçe Dublaj Full HD Animasyon Filmi

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Arabalar 2 izle Türkçe Dublaj Full HD Animasyon Filmi

Piston Kupa adın da ki kupayı almayı hedefleyen çaylak bir yarışçı yolunu kaybederek Radyatör Kasabasına gider. Arabalar 2 izle o kasabanın adını çok ama çok kez duymuş olsa da daha yanlışlıkla giderek siftah yapmış olur. Bu çaylağın adı Şimşek McQueen gibi çocukların adını çok iyi bildiği ama pek izleyemedikleri arabadır. Ama çocuklar bu film sayesin de bu sefer bu kahramanı kolay kolay unutmayacaklar. Ama bu filmi genel de çocuklar izlemesi gerekir iken milyonlarca birey izlemektedir.

Arabalar 2 izle

Sally adın da bir bayan arabaya aşık olur ve bura da en iyi arkadaşı Çekici Mater adın da ki kişidir. HD Film izle çekici ile çok sayı da araç çekmeye giden bu kişi artık çok sevilen bir kişilik özelliğine sahiptir. En sonun da onu bulan taşıyıcı kamyonu onu yarışa götürür. Yarışa giden bu yolu sapıtmış olan araç artık yarış için yola koyulur. Ama onu bekleyen kötü bir sürpriz vardır. Ekibi onu terk etmiştir. En sonun da da Radyatör Kasabasının sakinleri onun ekibi olur. Bu sayede de o araba sahipsiz kalmadığı için o kasaba da ki kişilere teşekkürlerini iletir.

Arabalar 2 Full HD izle

Birinci olamamıştır fakat Kral adlı yarışçıya yardım ettiği için çok mutlu olmuştur. Arabalar 3 izle bu sayede de gönüllerin birincisi olmuş ya o durum ona yetmiş de artmıştır bile. McQueen yarışta yaptığı bu davranış sonucun da herkesi kendine hayran bırakır. Bu araç artık çok ama çok sayı da kişi tarafından sevilmek de olduğu için de hiç bir sıkıntı yaşamaz. Bu çekici de onu gerçek bir derece de tebrik eder. Bakalım o McQueen adın da ki ikinci araç ekibine neler söyleyecek. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Arabalar 2 izle

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Animasyon, Komedi, Macera Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2011

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: John Lasseter, Brad Lewis

Oyuncular: Cem Yılmaz , Owen Wilson , Michael Caine , Thomas Kretschmann , Yekta Kopan

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?