Arınma Gecesi 3 Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 16 Yorum 82 Görüntülenme

Arınma Gecesi 3 Full HD izle

(2016)

Yönetmen:

James DeMonaco

Oyuncular:

Elizabeth Mitchell , Frank Grillo , Mykelti Williamson , Edwin Hodge , Ethan Phillips
Filmimiz Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı, 2016'da çok iddialı olması beklenilen daha önce 2 adet daha filmi çekilmiş olan serinin son filmi. Aksiyon, gerilim, korku türünde. Yaşadığımız her yerde düzeni korumak için kanunlar vardır değil mi? devletin üst düzey kurumları tarafından konulan. Arınma Gecesi 3 hd izle her insan bu kurallara uymak zorundadırlar. Bazen polisler ve diğer sivil toplum koruma personelleri bizim için hayatlarını verirler. Bir an bile düşünmeden canlarını veren bu insanlar çoğu zaman diğerleri tarafından saygı bile görmez aralarında gerçekten saygıyı hak etmeyen insanların varlığı da bir gerçek tabi. Bildiğiniz gibi amerika' da suç oranları oldukça yüksek bir seviyede. Uyuşturucu satıcısından tutunda katile kadar her türlü manyak eleman bu ülkede bulunuyor.

Arınma Gecesi 3 izleBizde de var ama bizim ülkemizin uyuşturucu satıcısı bile bir başka. Filmin adını duyduğum andan beri hep merak etmiştim. Gerek oyuncular gerek yapımcılarıyla ben çok büyük bir merak uyandırdı. Filmin senaryosu çok orijinal ve sadistçe oldukça özgün ve farklı bir senaryosu var. Bu tarz filmler benim için bir adım öndedirler fakat yönetmenden midir nedendir bilmiyorum bu senaryo kurguya pek başarılı bir şekilde aktarılamamış. Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı çekilmeden önce seriye iki tane daha film çekilmişti dilerseniz filmimizin konusuna geçmeden önce önceki filmlerin konularını hatırlayalım. İlk filmden başlayalım. Her yıl bir gece sonuçlarına katlanmadan istediğiniz her suçu işleyebileceğeniz bir gece olsa ne yaparsınız.

Arınma Gecesi 3 izle

İşte filmde tamda böyle bir gecede hayatta kalmaya çalışan elemanları görmüştük. Suçun kol gezdiği ve hapishanelerin artık suçlulara yetmediği amerikada hükümet her yıl bir gece her türlü suçun işlenmesine bir geceliğine izin verir. Arınma Gecesi 3 izle polisler görev bırakır, hastaneler yardım isteyenlere yardım etmeyi bırakır. Halkın ceza yoluyla düzene koyduğu suçun her an sokakta dolaştığı bir gecedir. Yıllık arınma gecesinde elemanlarımız güvenlikli evlerinde otururken. Davetsiz bir misafir kendilerini ziyarete gelir.

Arınma Gecesi 3 izle

Geldiği yerde bütün aileyi parçalayacak olan bir dizi olayı başlatır. Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı tek parça izle şu ana kadar üç film çekildi demiştim bu filmlerin konuları neredeyse birbiriyle aynılar ama mekanlar ve oyuncular değişiyor. Asıl filmimizin konusu da bu şekilde, oyunculara biraz deyinmek isterim, başrollerde Elizabeth Mitchell , Frank Grillo , Mykelti Williamson , Edwin Hodge ve Ethan Phillips bulunuyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda James DeMonaco oturuyor. Senaryonun altında da kendisinin imzası var. Filmimiz genel olarak böyle, Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Arınma Gecesi 3 izle

Filmimiz Arınma Gecesi 3: Seçim Yılı, 2016’da çok iddialı olması beklenilen daha önce 2 adet daha filmi çekilmiş olan serinin son filmi. Aksiyon, gerilim, korku türünde. Yaşadığımız her yerde düzeni korumak için kanunlar vardır değil mi? devletin üst düzey kurumları tarafından konulan. Arınma Gecesi 3 hd izle her insan bu kurallara uymak zorundadırlar. Bazen polisler ve diğer sivil toplum koruma personelleri bizim için hayatlarını verirler. Bir an bile düşünmeden canlarını veren bu insanlar çoğu zaman diğerleri tarafından saygı bile görmez aralarında gerçekten saygıyı hak etmeyen insanların varlığı da bir gerçek tabi. Bildiğiniz gibi amerika’ da suç oranları oldukça yüksek bir seviyede. Uyuşturucu satıcısından tutunda katile kadar her türlü manyak eleman bu ülkede bulunuyor.

Arınma Gecesi 3 Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Arınma Gecesi 3 Full HD izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (16)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka