Aşık izle 2016 yerli film full hd
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
199 Görüntülenme

Aşık izle 2016 yerli film full hd

(2016)

Yönetmen:

Bilal Babaoğlu

Oyuncular:

Meltem Miraloğlu , Uğur Aslan , Yeliz Şatıroğlu , Emirhan Kartal
Filmimiz Aşık 2016, son zamanlarda gördüğüm en sağlam biyografi filmi, uzun zamandır bizim sinemada işlenmiş bir biyografi filmi görmemiştim çıkacağını duyduğumda biraz heyecanlanmıştım hele ki filmde işlenecek konunun ünlü halk şairimiz Aşık Veysel'in hayatı olduğunu duyunca heyecan aynı oranda katlandı tabi ki. Ülkemizde çoğu sanatçının değeri öldükten sonra biliniyor maalesef bunlara verilen örnekleri çoğaltabiliriz. Aşık izle popüler müziğin kölesi olmayı reddeden bir çok sanatçı para sıkıntısı çekiyor mesela son günlerde baya konuşulan ve pop müzik yapan bir kızımız var değil mi yaşı 16 ve buna rağmen uygun olmayan bin türlü mekanda sahne alıp sanatını icra ettiğini sanıyor.

Çocuk aklı var hala kendisinde birkaç yıl sonra anlayacak neyin ne olduğunu ama buna ailesi de müdahale etmiyor şarkısını dinledim pop müzikle hiç aram olmamasına rağmen aslında dinlemedim de her yerde bangır bangır çaldıklarından maruz kaldım diyelim. Aşık full izle kendisinin sanatını yapmasına hiç bir sözüm yok ama bunu yaparken takındığı üslup ve egosu düşman ediyor kendisini pop müzik sevmeyenlere. Aslında benim popçulara da lafım yok da şimdi bu kadar salladın hala yok diyorsun diyenler olacak ama yok. Benim tepkim halkımızın onlarca gereksiz sanatçıyım diye takılan elemanları ödüllendirip en tepeye çıkarıp milyonlar kazandırırken neşet ertaş gibi bir halk sanatçımızın borçlu olarak ahirete göç etmesi.

Aşık izle

Ne yazık ki değeri bilinmiyor kaliteli yapımların onlarda paraya bakıyorlar yani, bu filmin de piyasaya pek kazanç elde etmek düşüncesiyle sürüldüğünü düşünmüyorum, bana göre bu filmde bir halk ozanımızın anısını yaşatmak için yapmışlar elemanlar pek ünlü değil zaten hem oyuncular hem de yapımcılar olsun, yani sözü toparlarsak pek iddialı bir yapım beklemeyin ama sürpriz de yapabilir bu tarz filmler hep içlerinde gizli bir potansiyel taşırlar genellikle yani bir sürpriz ile de karşılaşma ihtimalimiz var. Biyografi filmleri böyledir hep işlenen hikayedeki insanın ne kadar hayranı varsa onların filme ilgi göstermesi gibi bir potansiyel var yapımcılarda bunu göz önüne alarak yapıyorlar genel de yapımları. Umarım güzel bir film izleriz, Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.

Aşık izle


Filmimiz Aşık 2016, son zamanlarda gördüğüm en sağlam biyografi filmi, uzun zamandır bizim sinemada işlenmiş bir biyografi filmi görmemiştim çıkacağını duyduğumda biraz heyecanlanmıştım hele ki filmde işlenecek konunun ünlü halk şairimiz Aşık Veysel’in hayatı olduğunu duyunca heyecan aynı oranda katlandı tabi ki. Ülkemizde çoğu sanatçının değeri öldükten sonra biliniyor maalesef bunlara verilen örnekleri çoğaltabiliriz. Aşık izle popüler müziğin kölesi olmayı reddeden bir çok sanatçı para sıkıntısı çekiyor mesela son günlerde baya konuşulan ve pop müzik yapan bir kızımız var değil mi yaşı 16 ve buna rağmen uygun olmayan bin türlü mekanda sahne alıp sanatını icra ettiğini sanıyor.

Aşık Full HD izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Aşık izle 2016 yerli film full hd" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka