Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Aşkın Krallığı izle Türkçe Dublaj Full HD 2017

FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Aşkın Krallığı izle Türkçe Dublaj Full HD 2017

Londra gibi çok sayı da kişinin hayal bile edemediği bir şehir de eğitim görmek de olan Seretse Khama adın da ki kişi de çok ama çok değişik ve bir o kadar da farklı boyutlar arasın da kalmıştır. Aşkın Krallığı full izle bu kişi şu an da Afrika gibi bir bölgenin güney kısmın da yaşayan çok değişik adın da ki bir halkının kralının veli ahtı olsa da hiç bir şey onu hayattan mahrum edecek kadar acımasız olmadığı için olaylar da ön plan da kalmıştır. Bir parti de tanıştığı İngiliz Ruth ile birbirlerinden etkilenirler ve kısa süre de evlenerek Afrika gibi bir değişik olan bölgeye giderler.

Bu durum hem orada ki çok ama çok değişik ve isimsiz halkının ileri gelenleri, hem de Güney Afrika da ayrımcılık yönetimini sürdürenler tarafından büyük tepkiyle karşılansa da Khama yönetimden feragat etmek ve sürgüne gönderilmek pahasına tıpkı eşi gibi aşkından vazgeçmeyecektir. Aşkın Krallığı izle ama vazgeçilmez olsa da hiç bir şey onun dediği gibi olmaz. Çünkü oralar da olan tüm olaylar o kişi karşısın da olmamış olsa da olaylar karşısın da ki çok değişik adımlar işleri bozar.

Bozulan işler karşısın da bu halk o işleri daha da çok karıştırmak yerine o işleri düzeltmek için çok ama çok değişik çabalar harcamaktadır. Halk bu durum altın da kalmış olsa da canlarını hiçe saymaları tüm dünya da son dakika haberi olduğu gibi diğer günlerde de ön plan da tutulmuştur. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü filmi izleyince her şeyi kat ve kat fazlası ile anlamış olacaksınız. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Aşkın Krallığı izle

Tür: 2017 Filmleri, Dram, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Amma Asante

Oyuncular: Rosamund Pike , David Oyelowo , Jack Davenport , James Northcote , Merveille Lukeba

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?