Asla Pes Etme 3 Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 127 Görüntülenme

Asla Pes Etme 3 Full HD izle

(2016)

Yönetmen:

Michael Jai White

Oyuncular:

Michael Jai White , Tony Jaa , Nathan Jones , Jeeja Yanin , Esai Morales
Asla Pes Etme 3 izle

Asla Pes Etme 3, serinin aksiyon, dram ve spor türünde olan 3.filmi. Daha önce çekilen filmlerle bir çok sporcuya zorluklara karşı başarma azmi aşılamış efsane bir film. Belki de 2008 yılında bu sinema projesi hayata geçirilirken kimse bu kadar çok insana hitap edip onların bu filmden derin anlamlar çıkaracağını tahmin etmiyordu. Çoğu zaman zorluklara karşı direnmeyi denemez geri kaçarız ama filmde bize mücadele etmeyi zorlukları teker teker geçip zafere ulaşmayı aşılamaya çalışmışlardı. Asla Pes Etme 3 full izle nitekim başarılı oldular gibi geliyor sokakta filmin ismi söylense 10 kişiden 8'i film hakkında olumlu görüş bildirirler. Serinin ilk filmi 2008'de çekildiği zaman sinema camiasında oldukça ses getirdi. Orlando'ya taşınmış bir genç adamı seyrediyorduk ilk filmimizde ağırlıklı düşük sınıfın yaşadığı kentte lüks arabalarıyla zengin züppeler pahalı arabalarıyla kol geziyordu. Elemanımız Jake Tyler, Lowa şehrinden buraya taşınmıştır o şehrin aksine burası düşlerini gerçeğe dönüştürebileceği masalsı bir yerdir. Ama işin ilginç tarafında burada yaşayan gençler pek hayal kurmayan nerede akşam orada sabah pahalı otomobilleriyle gezmekten başka bir şey bilmeyen elemanlardır.

Asla Pes Etme 3 izleJake ne kadar hayalleri olsa da biraz içine kapanık ama hırçın ruhlu bir çocuktur daha önce yaşadığı şehirde bir çok kavgaya karışmıştır. Asla Pes Etme 3 izle jake yeni geldiği şehirde liseye devam eder kıyafeti ve tavırları ile biraz alay konusu olur ve yeni gelen çocuk muamelesi yapılır kendisine ne kadar bu durumdan rahatsız olsa da ortama uyum sağlamak zorundadır. Ve bir kız görür ve ona aşık olur, hem onla konuşmak hem de ortamlara katılmak için gittiği bir partide bir elemanla kavga tarzı bir dövüş maçına çıkar ve kendisi baya hırpalanarak dayak yer. Jake'nin sınıftaki belki tek arkadaşı ondaki başarma potansiyelini görür ve onu o bölgede bulunun karma dövüş sanatları kursuna yazdırır ve koçu Jean Roqua ile tanışır koçu kendisine bildiği bütün taktikleri aktarır çünkü onda kendisinden bir parça görmüştür. Jake öğrettiği her şeyi kendini yeniden kanıtlamak için kullanacaktır. İlk filmde böyle bir hikaye izlemiştik 2. filmde ilk film gibi bir tad yoktu bence ama yine de oldukça güzel bir senaryosu vardı diyebilirim .

Asla Pes Etme 3 Full HD izleHavalı bir boksör vardı Zack Gomes adında rakibini fazla küçümsediği bir boks maçında gözünden baya ciddi yaralanmıştı daha fazla darbe aldığında görme yeteneğini kaybedeceği söylenmişti. Never Back Down 3 filminde bir de eski lise güreşçisi Mike vardı ailesiyle işler pek yolunda gitmiyordu oda kafa dağıtmak için mma sporuyla ilgilenmek istiyordu. Justin adında bir elemanın bir mağazada yoluyla tanıştığı Tim adında bir karma dövüş sanatları ustası vardı. Kendisi bu işi Case Walker adında eski bir mma şampiyonundan öğrenmişti şimdi birbirine pek benzemeyen bu 4 isim eğitilip Beatdown adında bir turunuvaya hazırlanıyordu. 2. filmde böyle bir hikaye izlemiştik, gelelim son filmimize. Bildiğiniz gibi bizim elemanların eğitim aldığı eski şampiyon Case Walker vardı kendisi hiç beklemediği bir fırsat eline geçince tekrar şampiyon olmak için ringlere geri dönecek. Filmde işlenecek konu genel olarak böyle, Oyuncu kadrosuna biraz deyinmek isterim, baş rollerde Michael Jai White , Tony Jaa , Nathan Jones , Jeeja Yanin ve Esai Morales bulunuyor. Yönetmenlik koltuğunda Michael Jai White oturuyor, kendisinin senaryonun altında da imzası bulunuyor. Filmimiz genel olarak böyle, Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.

Asla Pes Etme 3 izle


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

Asla Pes Etme 3 izle

Asla Pes Etme 3, serinin aksiyon, dram ve spor türünde olan 3.filmi. Daha önce çekilen filmlerle bir çok sporcuya zorluklara karşı başarma azmi aşılamış efsane bir film. Belki de 2008 yılında bu sinema projesi hayata geçirilirken kimse bu kadar çok insana hitap edip onların bu filmden derin anlamlar çıkaracağını tahmin etmiyordu. Çoğu zaman zorluklara karşı direnmeyi denemez geri kaçarız ama filmde bize mücadele etmeyi zorlukları teker teker geçip zafere ulaşmayı aşılamaya çalışmışlardı. Asla Pes Etme 3 full izle nitekim başarılı oldular gibi geliyor sokakta filmin ismi söylense 10 kişiden 8’i film hakkında olumlu görüş bildirirler. Serinin ilk filmi 2008’de çekildiği zaman sinema camiasında oldukça ses getirdi. Orlando’ya taşınmış bir genç adamı seyrediyorduk ilk filmimizde ağırlıklı düşük sınıfın yaşadığı kentte lüks arabalarıyla zengin züppeler pahalı arabalarıyla kol geziyordu. Elemanımız Jake Tyler, Lowa şehrinden buraya taşınmıştır o şehrin aksine burası düşlerini gerçeğe dönüştürebileceği masalsı bir yerdir. Ama işin ilginç tarafında burada yaşayan gençler pek hayal kurmayan nerede akşam orada sabah pahalı otomobilleriyle gezmekten başka bir şey bilmeyen elemanlardır.

Asla Pes Etme 3 Full HD izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Asla Pes Etme 3 Full HD izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka