Assassin’s Creed Full izle 2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
10 Yorum 276 Görüntülenme

Assassin’s Creed Full izle 2016

(2016)

Yönetmen:

Justin Kurzel

Oyuncular:

Michael Fassbender , Marion Cotillard , Jeremy Irons , Brendan Gleeson , Ariane Labed
Filmimiz Assassin's Creed, Bilim kurgu, aksiyon ve macera türünde. Herkes Assassin's Creed ismini bir yerden duymuştur değil mi? ubisoft şirketinin yaptığı efsane bir video oyunu hemen hemen aramızda oynamayan yoktur. Assassin's Creed izle oyun bildiğim kadarıyla ilk 2006 tarihinde çıktı ve Altair adındaki baş karakterimiz hikayesiyle hepimizi kendine hayran bıraktı. Bu efsane oyun serisinin her yıl yeni oyunları çıkmakta. İlk başta oynadığımız oyunla şimdi oynadığımız oyun arasında adeta devrim var.

Assassin's Creed izleAssassin's Creed izle

Grafikler geçmişten günümüze doğru o kadar çok ilerledi ki şimdiki 3 boyut teknolojisiyle sanal gerçeklik bu piyasada oldukça önemli yere sahip oldu. Assassins Creed full izle bildiğiniz gibi süikast yapıyorduk filmlerde çoğunlukla orta çağ ve rönesans zamanları geçiyordu. Süikastçilerimiz çoğu zaman masumlara zarar vermiyordu çoğunlukla halka zulüm eden üst düzey yöneticilere ve ve onların komutası altındaki askerlere karşı eylemler düzenliyorlardı. Yeni çıkmış ismini tam hatırlayamadığım bir oyunda ise. O zaman ki dine dayalı yönetimdeki kiliselerin her zaman üstün kabul edildiği zamanlarda. Süikastçilerimizin önderliğinde devri hareketi başlatmışlardı. Üst düzey yöneticiler ve askerleri öldürerek hükümeti düşürüp yeni bir devlet kurmuşlardı.

Assassin's Creed izle

Bu kurdukları yeni devlette herkese eşit şartlar verilip otoriteye dayalı sistemi yok ediyorlardı. Eskiden oyunlarda elemanlarımızı direkt olayın geçtiği çağda yaşarken görüyorduk ama yıllar geçtikçe oyunlardaki senaryolarda da değişti. Elemanımız kendisini bir makineye bağlayıy adeta bir simülasyonu kontrol ediyordu. Filmdede öyle olacak o eski sistem ortadan kalkmış. Bu sistemi daha önce avatar'dan hatırlıyoruz james cameroon'un yönettiği ve adeta sinemalarda devrim yaptığı filmden. Baş rol oyuncumuz engelli bir bilim adamı idi ve bir makine yardımıyla keşfettikleri gezegendeki canlıların bi tanesinin yerine geçiyordu. Harbi çok sağlam filmdi gişe rekoru kırmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Assassin's Creed 2016 izle

Bu filminde gişede büyük çapta ses duyuracağını düşünüyorum zaten oyunu oynayan bütün gençler bu filmi sabırsızlıkla bekliyor buda demek oluyor ki filmi milyonlarca kişi bekliyor daha önce böyle uyarlama bir film çıkmadığı için adeta sektördeki patlamaya hazır bir bomba rekorda kırabilir başarısız da olabilir. Gelelim filmde işleyeceğimiz senaryoya. Assassin's Creed tek parça izle elemanımız ölüme mahkum edilmiş olan bir adam Callum Lynch kendisi büyük bir suç işlediği için bu durumda. Kendisi Abstergo Industries adındaki bir şirket tarafından ele geçirilir bu şirket simülasyon deneyi yapan şirket aynı zamanda.

Assassins Creed izle

Assassin's Creed Full izleŞirketin büyük yatırım yaptığı Animus projesinde denek olarak kullanılacaktır. Bu proje kişilerin atalarından kalan hatıra ve yetenekleri ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Elemanımız Callum Lynch 15. yüzyılda ispanya engisizyonu döneminde süikastçiler adıyla bilinen bir örgüte üye olan aguilar de Nerha'nın akrabası olduğunu öğrenir. Ve akbarasının anılarıyla yeniden yüzleşir. Bu arada elemanımız atalarının olağanüstü yeteneklerine de sahip olur o zamanlarda tapınakçılara karşı savaşmaktadırlar. Kendisi tapınakçıların günümüzdeki temsilcileriyle de mücadele etmek zorunda kalacaktırlar. Filmimizin konusu genel olarak böyle, oyuncu kadrosun biraz deyinmek isterim, başrollerde Michael Fassbender , Marion Cotillard , Jeremy Irons , Brendan Gleeson ve Ariane Labed var. Yönetmenlik koltuğunun sahibi ise Justin Kurzel. Senaryonun altında ise Michael Lesslie , Adam Cooper ve Bill Collage gibi 3 usta yazarın imzası var. Filmimiz genel olarak böyle, Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.
Tek Part PLUS,Türkçe,1080p Tek Part-2 Tek Part-3 Tek Part-4 Tek Part-5


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Assassin’s Creed izle

Assassin’s Creed Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Assassin’s Creed Full izle 2016" filmine ait 6 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (10)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka