Batman v Superman Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 28 Yorum 106 Görüntülenme

Batman v Superman Full HD izle

(2016)

Yönetmen:

Zack Snyder

Oyuncular:

Henry Cavill , Ben Affleck , Jesse Eisenberg , Gal Gadot , Jeffrey Dean Morgan
2016 yılına girmemizle beraber piyasaya oldukça iddialı filmler sürüldü bunların arasında belkide en fazla gişe yapması beklenen film. Warner bros'un filmde kullandığı görsel efektler oldukça başarılı. Batman v Superman izle Warner bros aslında bu filmi 2013'te yayınlanan Man of steel'in devamı olarak tasarlamıştı. Man of steelde süpermanin nasıl dünyaya geldiğini ve Kötü karakter olan general Zod'a karşı savaşını göstermişti. Warner bros 2 filmde batman'in olacağanı duyurduğunda o kadar yoğun ilgi aldı ki filmin ismini bile değiştirdi bunun çok iyi bir pazarlama hamlesi olduğunu düşünüyorum. Batman'in daha önceki filmleri Gotham şehrinde Süperman'in kiler ise Metropolis şehrinde geçmektedir. Gelelim filmimizin konusuna. Karakterlerimiz Bruce Wayne ve Clark Kent yani Batman ve Süperman serinin ilk filmi olan man of steel'de dünyayı kurtarırken aynı zamanda yok olma tehlikesiyle karşı karşıya bırakmıştı.

Batman v Superman izleBatman v Superman izle

Bu filmde Clark Kent tanınmamak için gazetecilik mesleği yapmaktadır Bruce Wayne ise ailesini küçükken kaybetmiş ama zengin bir aileden geliyor. Batman v Superman Adaletin Şafağı Full izle Süperman General Zod'la savaşırken şehri neredeyse yok etmişti. Batman bunun için süperman'in dünyayı yok edebilecek bir güce sahip olduğu için onun dünya gezegeninden gitmesini yada öldürülmesini ister ve aralarında hararetli birsavaş başlar ama aralarındaki savaş devam ederken çılgın bir bilim adamı Süperman'in öldürdüğü general Zod'un cesetini bulur ve çılgın bir projeye başlar süperman'dan daha güçlü ve dünyayı yok edebilecek bir yaratık ortaya çıkartır. Bu yaratığı durdurmaktan başka çareleri yoktur. ama bunu tek başlarına yapamazlar. Batman ve süperman aynı tarafta olduklarını anlarlar. Büyük savaş başlar filmde kahramanlarımıza wonder woman denen bir elemanda yardım ediyor bir diğer husus ise filmde baş Batman karakterini Ben Affleck Süperman karakterini Henry Cavill oynamaktadır.

Batman v Superman izle

Batman v Superman Full HD izleBu film 2016 da yayınlanacak filmlerin en efsanesi olmaya hazır durumda olduğu çok açık. Çoğumuzun çocukluk yıllarında sevdiği bir süper kahraman vardır onların çizgi romanlarını da okumuşuzdur. Kimimiz batmani kimimiz süpermani sever bu iki Süper kahramanı daha önce ayrı filmlerde izlemiştik ve bu filmler oldukça başarılı olmuştu. Bu filmin önceki filmlerden daha başarılı olacağını düşünüyorum.İlk filmin başarısı da ortada hem böyle bir filmi kim izlemek istemez ki Sonuçta Batman Ve Süperman bu en iyi koalisyon. Batman v Superman: Dawn of Justice filmin bir diğer ismidir bunu bilmeniz de bile film açısından fayda var. Filmi izlediğiniz zaman buraya gelip iyi ki izlemişim ömrüm boyunca arkadaşlarıma anlatacağım bir filmi hdfilmkablosu.com sayesinde izledim diyeceksiniz. Film hakkında unuttuğumuz bir husus olur ise bunu lütfen bizlere bildiriniz. Ne olsa buda bir insan yapısı. İnsan hata yapar ama kendini affetirmesini de bilir. Yılların getirdiği tecrübe ile biz bu işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Gerek sizlere gerek ise de rakiplerimize kendi saygımızdan aşağıya inmiyoruz. Bakalım siz film hakkında neler düşüneceksiniz hep birlikte izliyoruz. İyi seyirler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

2016 yılına girmemizle beraber piyasaya oldukça iddialı filmler sürüldü bunların arasında belkide en fazla gişe yapması beklenen film. Warner bros’un filmde kullandığı görsel efektler oldukça başarılı. Batman v Superman izle Warner bros aslında bu filmi 2013’te yayınlanan Man of steel’in devamı olarak tasarlamıştı. Man of steelde süpermanin nasıl dünyaya geldiğini ve Kötü karakter olan general Zod’a karşı savaşını göstermişti. Warner bros 2 filmde batman’in olacağanı duyurduğunda o kadar yoğun ilgi aldı ki filmin ismini bile değiştirdi bunun çok iyi bir pazarlama hamlesi olduğunu düşünüyorum. Batman’in daha önceki filmleri Gotham şehrinde Süperman’in kiler ise Metropolis şehrinde geçmektedir. Gelelim filmimizin konusuna. Karakterlerimiz Bruce Wayne ve Clark Kent yani Batman ve Süperman serinin ilk filmi olan man of steel’de dünyayı kurtarırken aynı zamanda yok olma tehlikesiyle karşı karşıya bırakmıştı.

Batman v Superman: Dawn of Justice Full izle

Bir önceki yazımız olan Son Şans Türkçe Dublaj Full izle başlıklı makalemizde Son Şans, Son Şans 1080p izle ve Son Şans 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Batman v Superman Full HD izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (28)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka