Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Battleship – Savaş Gemisi Türkçe Dublaj izle

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Battleship – Savaş Gemisi Türkçe Dublaj izle

Battleship 2012, Dünya’dan gönderilen sinyaller sonucu bir çok kişi bu sinyallerin farkına varır. Farkına vardığı bu sinyaller biraz zararlı ışınlar elde ettiği için çok sayı da kişi cilt sağlığı açısından bir kaç gün dışarı çıkmaz. Ama hiç bir şey dışarı çıkıp çıkmamak ile fark etmemektedir. Savaş Gemisi izle bu gaz ile de temas etme olasılığının da yüksek olduğu söylenmektedir. Bu nedenle de o kişiler artık o gaz ve ışınlarının zararlı olduğu sinyallerden korunmak için kendilerine uygun olacak bir şekil de kendilerini koruma yöntemi bulurlar. Bu kişiler artık her geçen gün hayatlarının riski daha çok arttığı için korkmaya başlarlar. Ama uzaylı yaşam formlarının dünyayı ziyaret etmesi sonucu tatbikatta olan Amerika donanmasının Hawaii’yi ve dünyayı kurtarmasını çok kişi istemektedir.

Battleship izle

Ama uzaylılar artık kendilerine uygun olmuş olan sinyaller sayesin de dünyayı da sahiplenmek isterler. Savaş Gemisi full izle bu nedenle de insanlık onlara bu gezegeni vermek istemezler. Bu nedenle de insanlar ile uzaylılar arasın da çıkan arbede artık savaşa doğru yol alır. Bu yolun sonu savaşa çıktığın da artık kimse kendisini değil de artık herkes dünyayı kurtarmak için savaşmaktadır. Tüm dünya birlik olur ve gördükleri ilginç yaratıkları öldürme izni ile birlikte kıyasıya bir mücadele başlamış olur. Bu nedenle de kimin kime verdiği belli olsa da korkudan bazı kişiler arkadaşlarını da o savaş içerisin de şehit vermiştir.

Savaş Gemisi Full HD izle

Filmi izlediğiniz zaman zaten ne demek istediğimizi kat ve kat fazlasıyla anlamış olacaksınız. Bu nedenle de filmi biz bura da anlatmaya son veriyoruz. Battleship türkçe dublaj izle filmin içeriğini anlatmak bu kadar yeterli olacaktır. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak. Bu yüzden de sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Şimdi ise filmin kadrosun da yer almak da olan isimlere bakacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğun da Peter Berg gibi bir Amerikan isim yer almaktadır. Filmin oyunculuk kadrosun da ise Liam Neeson , Rihanna , Alexander Skarsgård , Taylor Kitsch ve Brooklyn Decker gibi bir çok isim yer almaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Battleship - Savaş Gemisi izle

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2012

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: Peter Berg

Oyuncular: Liam Neeson , Rihanna , Alexander Skarsgård , Taylor Kitsch , Brooklyn Decker

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?