Sitemizde şuan toplam 680 film bulunmaktadır.Berzah: Cin Alemi Full HD izle

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Berzah: Cin Alemi Full HD izle

Bir adam bir gece gündüz yorulduğu için erken yatar ve erken kalktığı için gecenin bir yarısı uyanır ve uyanır uyanmaz susadığını fark eder ve bu adam suyu içtikten sonra bir kaç dakika sonra tekrar yatar ve hemen uyku tekrar bastırır. Berzah: Cin Alemi hd izle uyku bastırdığı sırada bu adam hemen uyur ve hemen bir rüya görmeye başlar. Rüyasında bir üç harfli varlıklar tarafından usulca uyandırılır ve uyandırıldı sırada gerçek uyanmasa da rüya da uyanan bu adam karşısında bir yaratık görür ama bunların hepsi bir rüyadan ibarettir.

Bu adam rüyadan korktuğu için sabaha daha üç saat kalmış olsa da bu adam korku içinde olduğu için odanın ışığını yakar ve sabaha kadar yatağın içinde oturan bu adam rüyanın neden o kadar korkutucu olduğu düşüncesine girer ve bu rüya onu çok etkilediği için sıkıcı bir akşam geçirmeye başlar. Berzah: Cin Alemi full izle sabah olduğunda gördüğü rüyayı arkadaşlarını anlatan bu adam arkadaşları o adamın delirdiği düşüncelerine girer ve o adama bir psikologa görünmesi gerektiğini söylerler. O adam ise o rüyada gördüğü yaratığın gözünün önünden hiç gitmediği için doktorlara gider ama pek de etkili olmaz. Çünkü o adam her gece her gece bu rüyayı görmeye başlar.

Berzah: Cin Alemi izle

Daha sonra o yaratık o adam ile yaşam içine girdiği sıradan itibaren o adam artık arkadaşlarına o yaratığın şu anda burada olduğunu söylemiş olsa da o adam sadece bu yaratığı kendisi görmektedir. Bakalım o yaratık ile ne gibi sıkıntılar yaşayacaklar. Berzah: Cin Alemi tek parça izle filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi bir film diye sunduğumuzu düşünerek filmi izlemeyi yarıda bırakacaksınız ve çok iyi bir filmi eliniz ile ittiğin izin farkına arkadaşlarınız size filmi anlatır iken yaşayacaksınız. Filmin şimdi ise dış kollarına bakalım. Filmin yönetmenlik koltuğunda Ahmet Can Kasap gibi isim yer almaktadır. Filmin oyuncuları ise Ufuk Kaplan , Nilüfer Aydan , Berna Üçkaleler , Oğuz Okul ve Alp Akar gibi isimlerden oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Ahmet Can Kasap

Oyuncular: Ufuk Kaplan , Nilüfer Aydan , Berna Üçkaleler , Oğuz Okul , Alp Akar

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Berzah: Cin Alemi Full HD izle” filminde 14 Yorum bulunuyor.
 1. gurkan - 6 ay önce demiş ki:

  on numara

 2. hurşit - 3 ay önce demiş ki:

  süper

 3. hurşit - 3 ay önce demiş ki:

  süper korku

 4. Hatice - 2 ay önce demiş ki:

  seyretmek istiyorum.

 5. Merhaba h - 2 ay önce demiş ki:

  Bakmak istiyorum

 6. erdal - 1 ay önce demiş ki:

  on numara film

 7. erdal - 1 ay önce demiş ki:

  açılacakmı bakalım

 8. ERMAN TUNCA - 1 ay önce demiş ki:

  çok tüyler ürpertici ve heyecanlı bir film

 9. ERMAN TUNCA - 1 ay önce demiş ki:

  seyretmek istiyorum

 10. ali - 4 hafta önce demiş ki:

  güzel film

 11. qqqqq - 3 hafta önce demiş ki:

  eyw

 12. digital - 2 hafta önce demiş ki:

  süper

 13. mnkşe - 2 hafta önce demiş ki:

  bayıldım on numara film

 14. wayofwar - 1 hafta önce demiş ki:

  güzel