Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Bilal A New Breed of Hero izle 2016 Animasyon Filmi Full HD

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Bilal A New Breed of Hero izle 2016 Animasyon Filmi Full HD

Ne olduğunu anlamadığı bir rüyadan uyanan bir kız çocuğu artık çok kötü rüya olduğu için kendisine nazar değdiğini düşünür ve bu rüyayı babasına anlatır. Bilal A New Breed of Hero izle babası da bu durum altın da çok korktuğu için kızını okutmak adına bir kaç kişiye baş vurur. Ama kimse de bu riski göze almak istemediği için de o kız daha da çok korkmaktadır. Ama aslında bu bir batıl inanç olsa da kimse bu durumun farkın da olmasa da Bilal adın da ki kişi bu küçük kızı okumayı kabul eder. Daha sonra da gerekli olan şeyleri o kıza alması gerektiğini söyler. O kız da babası ile birlik de o şeyleri alır ve Bilal adın da ki gencin yanına gelir.

Bilal A New Breed of Hero

Daha sonra da o Bilal adın da ki genç nasıl okunduğunu az da olsa bildiği için bildiği kadarı ile okur. Bilal A New Breed of Hero 2016 artık bu durum psikolojik olarak düzelmiş olsa da her ne kadar okunmaya ihtiyacı olan kişi varsa Bilal adın da ki kişiyi bulur ve o kişiye istediği kadar parayı vereceğini söyleseler de hiç bir şekil de Bilal bu işi para niyetine yapmadığını söylese de çoğu kişi okunduğu için değil de psikolojik olarak düzeldiğinin farkına varamaz. Bilal artık okumayacağını söyler ve bu iş bura da kapanır. Artık diğer ülkelerden Bilal adın da ki kişi özel bir davet üzerine çağrılmış olsa da Bilal okutacaklarını bildiği için gitmez.

Bilal A New Breed of Hero izle

Ama bu durumu yanlış anlayan diğer ülkede ki davet eden kişiler artık Bilal adın da olan bu gencin peşine düşerler. Bilal A New Breed of Hero hd izle ama peşlerine düşme sebebi o Bilal adın da ki genci önce tebrik etmek sonra da gerektiği üzere öldürmesi gerekmektedir. Bu durumdan haberdar olmuş olan Bilal artık her şekil de kendisine ulaşmış olan bilgiler sayesin de bu kişilerin yapmış olduğu planları suya düşürmek adına farklı farklı işlemler gerçekleştirir. Bu nedenle de artık olaylar olduğunca karışır. Bakalım Bilal bu kişilerin üstesinden nasıl gelecek. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon, Animasyon, IMDB En İyi Filmler, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 9.0

Yönetmen: Khurram H. Alavi, Ayman Jamal

Oyuncular: Adewale Akinnuoye-Agbaje , Ian McShane , Thomas Ian Nicholas , China Anne McClain , Michael Gross

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Bilal A New Breed of Hero izle 2016 Animasyon Filmi Full HD” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. ismail - 5 ay önce demiş ki:

  guzel film begendim

 2. ebayusuff - 5 ay önce demiş ki:

  bir bakalım nasılmışş

 3. ŞERİFE - 4 ay önce demiş ki:

  COK GÜZEL

 4. nurten - 3 ay önce demiş ki:

  guzel bir flimme benziyor ızleyip görelim

 5. jdandj - 2 ay önce demiş ki:

  film