Billy Lynn’s Long Halftime Walk izle 2016 Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 176 Görüntülenme

Billy Lynn’s Long Halftime Walk izle 2016 Full HD

Genel bir bakış yaptığım zaman filmin kalitesinin kokusunu zaten alıyoruz. İlk olarak dikkatimi çeken filmin oyuncu kadrosu oldu. Başta Vin Diesel olmak üzere Kristen Stewart, Chris Tucker , Steve Martin , Garrett Hedlund gibi oyunculardan oluşan sağlam bir kadroyu görüyoruz. Billy Lynn's Long Halftime Walk full izle yılbaşından hemen sonra filmi beyaz perdeler de görmek mümkün olacak. Sanırım on yedi ocakta yerini alacak beyaz perdelerde. Mutlaka hepimiz bir tane savaş filmi izlemişizdir. Ama savaşlarda hep bir tarafın galip gelişini bizlere aktarıyor. Tamam bu filmde de savaş oluyor ama savaş biraz geri planda kalıyor. Amaç izleyiciye bir şeyler katmak oluyor. Filmin ana düşüncesi bu olsa gerek. Bana göre öyle ama. Neyse filmin yavaştan senaryosunu merak etmeye başladınız galiba.

Billy Lynn's Long Halftime Walk izle

Billy adında ordu da görev yapan birisi ön plana çıkarılıyor. Billy Lynn's Long Halftime Walk 2016 billy orduda hep göze girmiş bir asker olarak tanınmıştır. Iraka görev icabı giden Billy talihsiz bir operasyonda birçok arkadaşını kaybeder. Kendisi ile birlikte ülkesine yedi kişi ile döner. Ülkesinde kendi halkı onu kahraman olarak karşılar. Ama Billy içib bunun hiç bir anlamı yoktur. Billy hem geçmişi bölük pörçük hatırlamaktadır. Bunun da etkisi oldukça fazladır. Billy ve arkadaşları ordu tarafından kafa dağıtmak için dünya turuna çıkarılırlar. Bu esna da geçmişi hatırlamaya başlayacak olan Billy'nin hayatında çok büyük değişikler olacaktır. 2017 Yapımı bu amerikan yapımı film dram savaş ve komedi sahnelerinden oluşuyor. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler dileriz.


Billy Lynn’s Long Halftime Walk izle

Genel bir bakış yaptığım zaman filmin kalitesinin kokusunu zaten alıyoruz. İlk olarak dikkatimi çeken filmin oyuncu kadrosu oldu. Başta Vin Diesel olmak üzere Kristen Stewart, Chris Tucker , Steve Martin , Garrett Hedlund gibi oyunculardan oluşan sağlam bir kadroyu görüyoruz. Billy Lynn’s Long Halftime Walk full izle yılbaşından hemen sonra filmi beyaz perdeler de görmek mümkün olacak. Sanırım on yedi ocakta yerini alacak beyaz perdelerde. Mutlaka hepimiz bir tane savaş filmi izlemişizdir. Ama savaşlarda hep bir tarafın galip gelişini bizlere aktarıyor. Tamam bu filmde de savaş oluyor ama savaş biraz geri planda kalıyor. Amaç izleyiciye bir şeyler katmak oluyor. Filmin ana düşüncesi bu olsa gerek. Bana göre öyle ama. Neyse filmin yavaştan senaryosunu merak etmeye başladınız galiba.

Billy Lynn’s Long Halftime Walk Full HD izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Billy Lynn’s Long Halftime Walk izle 2016 Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka