Bir Baba Hindu HD izle
2.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 2.0 /10 (1)
2.8 IMDB Puanı 36 Yorum 1,744 Görüntülenme

Bir Baba Hindu HD izle

(2016)

Yönetmen:

Sermiyan Midyat

Oyuncular:

Sermiyan Midyat , Nicole Faria , Şafak Sezer , Burak Satıbol , Zeynep Kankonde
Bir Baba Hindu Filmi
Çok yoksunluk ile büyüyen bir aile vardır. O aile artık kendileri bulmuş oldukları çöpleri karıştırarak onlar ile geçinme çabalarındalar. Ama o aile yaşamış oldukları kötü hayata çoğu kişinin yapmadığı şey olan şükür etmesini bilmektedirler. Bir Baba Hindu full hd izle Daha sonra bunlar o şükürler ile karşılarına çıkan kişilerden çok sıkışmadığı sürece para istemez. Bunun sebebi gururlu olmalarıdır. Çocuklar elbise nedir bilemez ama sokakta bulduğu kumaşları birleştirerek kendi elleri ile kendilerine elbise dikerler. Ama bu dikmiş oldukları elbiseler onlar için pek de sıcak tutmamaktadır. Bu çocuklar artık babaları ile çalışmak için iş aramalarına başlarlar bulmuş oldukları işlerde çalışan bu çocuklar.

Bir Baba Hindu izle

Ailesine bakmak için ellerinden gelen son şey olan çok çalışmayı kolaylık içinde yapıyormuş gibi görünse de aslında çok zorlana zorlana yapmaktadırlar. Çalışarak az da olsa evine para getiren bu çocuklar babasının rahatsızlığından dolayı çalışmasını istemezler ve babasına işten çıkmasını söylerler. Ama baba ilk başta bunu kabul etmese de çocukları onu ikna etmeyi başarır. Ama bu olayı evdeki hanım olan anne bilmemektedir. O adam işe diye çıktığı sabah kendisi için olmasa da ailesi için bir kaç tane yemek parçaları bulma çabasına girerler. Filmi bu kadar anlatıyoruz ki filmin tadı kaçacak ve sizler bu filmden tat alamadığınız için sıkıntı yaşayacaksınız. Neyse şimdiki işimiz olan filmin dış kollarındaki isimlerin gerçek yüzlerine bakalım.

Bir Baba Hindu izle

Filmin yönetmenlik koltuğunda Sermiyan Midyat gibi ünlü bir komedyen yer almaktadır. nFilmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Sermiyan Midyat , Nicole Faria , Şafak Sezer , Burak Satıbol , Zeynep Kankonde gibi bir çok ünlü isim oluşturmaktadır. Filmin vizyona girmesine az bir süre kaldığı için Türkiye sinemaları son hız çalışmalara devam etmektedir. Hd film izle filmin vizyona girişi ile birlikte bir aksilik çıkmaması sonucu çok sayıda Türkiye sineması gerçekten çok ama çok gelişmeye adım atacaktır. Filmi izleyerek bizlere destek olmayı unutmayın. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herkese canı gönülden iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Bir Baba Hindu izle

Bir Baba Hindu Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Bir Baba Hindu HD izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (36)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka