Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.

Bitirim İkili 3 Türkçe Dublaj Full HD izle

0


Bir önceki yazımız olan The Founder Full HD izle başlıklı makalemizde The Founder 1080p izle, The Founder 2016 izle ve The Founder 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Bitirim İkili 3 Türkçe Dublaj Full HD izle

Bitirim İkili 3 izle

Paris gibi bir şehrin güzelliklerine güzellikler katmak da olan bir grup motorcu arkadaş vardır. Bitirim İkili 3 bu arkadaşlar hiç bir şekil de araların da tartışma olmadığı için birbirleri arasın da her türlü şakayı kaldırabilecek tarzdadır. Ama bu birbirlerine her şey demek de olan arkadaşlar kavga olduğu zaman da sonuna kadar eşsiz bir sevda içerisin de karşı da ki kişiyi harap edebilecek tarzdadır. Bu arkadaşlar bir gün yine trafiğe birlik olarak çıkarlar. Bu arkadaş grubun da ki her kimse de motor olması onları daha da mutlu etmektedir. Çünkü hepsi de arka arkaya gittikleri için kişilerin yanından geçerken güzel bir birlik olduklarını bir kez daha göstermiş olurlar. Bu arkadaşlardan iki tanesi o arkadaşları durdurur. Daha sonra arkadaşlarına veda ederler. Bir kaç hafta ortalar da olmayacağını söylerler. O motorcu arkadaşlar da o kişilere bir şey olduğunu düşünür ve onları sıkı bir sorular içerisin de bırakırlar.

Bitirim İkili 3 Full HD izle

Ama o arkadaş grubu hiç bir şey olmadığını anladığı zaman bu gün o zaman son kez gezmeye devam şu an da ayrılmak yok der ve eğlence son gaz devam etmektedir. Bitirim İkili 3 full izle bu arkadaşların gezisi biter bitmez o iki arkadaş gruptan ayrılır ve kendilerine verilmiş olan görevden şu ana kadar hiç kişiye bahsetmemiş olsalar da grupta ki kişiler ile paylaşmıştır. Ama bu grup çok sağlam bir grup olduğu için gecenin her saatin de sıkıntılara göğüs gerecek güçtedir. Bu ikili arkadaş ise şu an da aldıkları yolun kendisine emir vermiş olan kişi tarafın da olduğunu bilmek de olsa da atılacakları görev karşısın da hiç bir şekil de ses çıkarmayacak olsalar da şu ana kadar en zor görevin bu olduğunu düşünürler. Bakalım görev ne. Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.

Bitirim İkili 3 izle

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Komedi, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2007

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Brett Ratner

Oyuncular: Jackie Chan , Chris Tucker , Roman Polanski , Max von Sydow , Hiroyuki Sanada

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?