Sitemizde şuan toplam 789 film bulunmaktadır.Biz Size Döneriz izle 2017 Yerli Komedi Full HD

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Biz Size Döneriz izle 2017 Yerli Komedi Full HD

Gençlik filmi gibi görünse de filmin konusu aslında gençlerin iş hayatında yaşayabilecekleri sorunlar karşısında nelerle karşılaşacaklarını ortaya koyuyor. 6 gencin üniversiteyi bitirmesi ile başlayan Biz Size Döneriz izle filminde yer alan her genç iş hayatına atıldığından karşılaştığı zorluklar ile mücadele ederken aynı zamanda eğlenceli durumlarda ortaya çıkartıyorlar. İş ararken aynı zamanda kendilerini bulmaya çalışan gençlerin yaşadıkları komik görüntüler oluşmasına neden oluyor.

Biz Size Döneriz izle

Aşkında eksik olmadığı filmde gençler arasında yaşanan aşklarda görülmeye değer. Biz Size Döneriz full izle gittikleri her iş başvurusundan biz sonra size döneriz kelimesini duymaktan sıkılan ve iş bulma sıkıntısı ile hayatlarını sürdürmeye devam eden gençlerin yaşadıkları birazda gerçek hayatı yansıtıyor. Film gençlerin yaşadıkları iş bulma sıkıntılarını konu alırken aynı zamanda komedi tarzında bir dizi olayın yaşanması ile oluşturulmuş.

Biz Size Döneriz Full izle

Biz Size Döneriz filminde geniş oyuncu kadrosu ile yapılan çekimlerde eğlenceli sahneler ortaya çıkmakta. Bir türlü iş bulmayı başaramayan ve devamlı aynı şekilde geri çevrilen gençler bu durum karşısından aynı zamanda hayatta kalmak için uğraşmaktadır. Zorlu hayat koşullarında para kazanmak ve çalışmak için gençlerin üniversiteyi bitirdikten sonra yaşadıklarını konu alıyor. Kendi alanlarında her gün farklı iş ilanlarına başvuru yapmaya devam eden 6 genç istediği sonucu alamayınca bu durum karşısından kendilerini ve alanlarını tanımaya başlıyor.

Biz Size Döneriz hd izle

Filmin adından da anlaşılacağı gibi iş hayatında en sık kullanılan ve iş arayanların duymak istediği kelimeler arasında yer aldığından filmde bunun üzerine hazırlanmıştır. Devam eden iş arayışında hayatın devam etmesi ile hayatları da değişen gençler aradığını sonunda bulabilecek mi? Filmin sonunu merak edenler bu konuda online olarak yapacakları işlemler ile filmi indirmek zorunda kalmadan da izleyebilirler. Kesintisiz film keyfini yaşamak için yüksek görüntü kalitesi ile film keyfini internet üzerinden de yaşama imkanı bulabilirsiniz. Gençlik dizilerine yeni bir bakış açısı olarak özellikle gençlerin çektikleri sıkıntılarında eklenmesi ile oluşturulmuş olan filmin konusu bu yönü ile de oldukça etkileyici olmaktadır.

Tür: 2017 Filmleri, Dram, Komedi, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2017

Yönetmen: Doğa Can Anafarta

Oyuncular: Hande Soral , Çağlar Ertuğrul , Bestemsu Özdemir , Tarık Ündüz , Tuğçe Kurşunoğlu

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?