Bizans Oyunları HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.5 IMDB Puanı 142 Görüntülenme

Bizans Oyunları HD izle

(2015)

Yönetmen:

Gani Müjde

Oyuncular:

Tolgahan Sayışman , Tuvana Türkay , Gürkan Uygun , Ünal Yeter , Gonca Vuslateri
Bizans Oyunları full izle filminde eskiler canlanıyor diyebiliriz. Yani eskiler derken yanlış anlaşılmasın. Ben bizansı çocukken kara murat derdik yani Cüneyt Arkından bahsediyoruz. O zamanlar neydi ey gidi güler ey. Adam bi zıplardı beş metre kale duvarının üstüne konardı. Tabi bizde ana nasıl yaptı nasıl çıktı diye düşünürdük. Çocukluk aklı işte naparsınız bide dönemin getirdiği cahillik diyelim. Şimdi nerede öyle filmler sürekli aşk sürekli aşk. Her çıkan dizinin konusu ya aşk oluyor yada dram. Her neyse işte sonuçta hep aynı konular işleniyor. Neyse biz sözü fazla uzatmadan filme geçelim. Bizans Oyunları izle diğer adı ile Geym of Bizans filmini sizlere sunuyoruz.

Bizans Oyunları izle

Film bizleri eski dönemlere aktarıyor. Aksiyon dolu bir film izleyeceğiniz aklınıza gelmesin tamam aksiyon da var da filmde eklendiği ve ana konusu filmin komedi üzerine kurulmuştur. Bizansın acımasız kralı Kral Klitor filmimizde baş karakter. Kraliçe Klitorya da malum adında anlaşılabileceği gibi kralın eşi. Ve onları birleştiren birde kızları. Kızlarının ismi de Prenses Bonservis bir tanede oğulları vardır onun ismi de Prens Adonis'dir. Krallık sakin bir şekilde yönetir iken as sonra işler karışacaktır. Filmde bizanstan göç etmek zorunda kalan bizanslıları konu alıyor. Bizanslılar orta kesimlere göç etmektedir. Zamanla göç edecekleri uygun yeri bulmuşlardır.

Bizans Oyunları izle

Fakat bir sorun vardır. Tam kendilerine uygun yeri bulduk derken mayalılar da işin içine giriyor. Çünkü bizanslıların yerleşeceği bölge iddalara göre mayalılarındır. Bunu öğrenen mayalılar doğal olarak amansız bir mücadele içine girecektir. İki taraf arasında sinirlerin kızışacağı komedi tadında Bizans Oyunları tek parça izle filmini izliyoruz. Filmin yönetmeni ünlü bir yönetmendir. O ismi de söylemek gerekir ise Gani Müjde'dir. Filmin oyuncularına da bakacak olur isek Tolgahan Sayışman , Tuvana Türkay , Gürkan Uygun , Ünal Yeter ve Gonca Vuslateri gibi ünlü isimlerin bulunduğu bir oyuncu kadrosuna sahip bu film. Filmin hakkını yememek gerek kaliteli bir film olmuş. Neyse arkadaşlar Geym of Bizans filmi için bu kadar ayrıntı yeter sanırım. Şimdilik bize sadece iyi seyirler dilemek düşüyor iyi seyirler dileriz hdfilmakablosu.com . . .


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

Bizans Oyunları izle

Bizans Oyunları Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka