Sitemizde şuan toplam 680 film bulunmaktadır.Büyük Budapeşte Oteli Full HD izle

FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Büyük Budapeşte Oteli Full HD izle

Bir yazar Zubrowka Cumhuriyeti adındaki bölgeyi savaş sonrasın da yoksulluk ve bakımsızlıktan harap durumda olduğunu görür. Bunu bir çıkarmak istediği kitabın büyük bir kısmına yazmak için o bölgeye gider. Büyük Budapeşte Oteli filmi izle bir zamanlar göz kamaştıran otel, adeta bir harabeye dönüşmüş, ziyaretçileri de oldukça azalmıştır. Böyleyken bile ziyaretçiler az da olsa gelmeye devam etse de o kişiler tamamen aksiyon sever kişilerdir. Yazar otelde bir akşamüstü Sıfır Mustafa ile karşılaşır ve akşam yemeğinde buluşup sohbet etmeye karar verirler. Sohbet esnasın da bu cumhuriyet ne oldu da çok kısa bir süre içerisin de bu hale geldiği hakkında sözlü bir tartışma içerisine girerler.

Büyük Budapeşte Oteli izle

Yemek sırasında Mustafa otele nasıl sahip olduğunu ve onu neden kapatmak istemediğini anlatır. Bu durumdan çok etkilenmiş olan yazar bu etkilendiği bölümleri hemen akşam yatar iken kaba taslak çıkardığı sonradan düzenleyeceği defterine aktarır. Büyük Budapeşte Oteli 1080p izle hikaye bin dokuz yüz otuz iki yılında otelin şatafatlı günlerinin sonlarına yakın dönemde başlar. Bu dönem içerisin de kimse birbirlerine saygısızlık ile itaat etmez. Bu dönemde Mustafa otelde karşılama görevlisi olarak çalışmaktadır. Mustafa ilk günlerin de çok zorluk çekiyor olsa da işine alıştıktan sonra hiç bir şekil de kimse ile irtibat kopukluğu yaşamaz. Zubrowka savaşın eşiğindedir ama otelin ünlü odacısı Gustave’ın umurunda bile değildir.

Büyük Budapeşte Oteli izle

Otelin zengin misafirlerinin ihtiyaçlarıyla ilgilenen Gustave çok sayı da kişi ile iyi irtibat kuramamış olmasından kaynaklı bu otel elin de kalmış olan az kişiyi de kaybetmek üzeredir. Diğer zamanlar da ise yaşlı ve sarışın zengin müşterilerle birlikte olmaktadır. Bakalım filmin ilerleyen sahnelerin de ne gibi değişik işler sizleri beklemektedir. Filmi izlediğiniz zaman anlamış olacaksınız. Filmin yönetmenlik koltuğun da Wes Anderson gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Ralph Fiennes , Tony Revolori , Edward Norton , Jude Law ve Tilda Swinton gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2014 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram, IMDB En İyi Filmler, Komedi, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Wes Anderson

Oyuncular: Ralph Fiennes , Tony Revolori , Edward Norton , Jude Law , Tilda Swinton

Etiketler: , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?