Büyük Felaket izle Full HD Türkçe Dublaj 2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
24 Yorum 169 Görüntülenme

Büyük Felaket izle Full HD Türkçe Dublaj 2016

(2016)

Yönetmen:

Peter Berg

Oyuncular:

Mark Wahlberg , Kate Hudson , John Malkovich , Kurt Russell , Dylan O'Brien
Büyük Felaket 2016 Deep Water Horizon, türkçeye geçmiş bizim çevirmenlerin ne içtiğini cidden merak ediyorum, film aksiyon, dram ve gerilim türünde Amerikan yapımı filmin baya sağlam senaryo ve konuya sahip olduğunu söyleyebilirim yazarlar yönetmen ve oyuncularda baya kaliteli, fragmanı ve hikayeyi duyduğumda oldukça hoşuma gitti çünkü yaşanmış bir olaydan yapılmış olduğunu öğrendim. Bu sene piyasa oldukça sağlam filmler girdi onların arasında ne kadar başarılı olur bilemem ama bana eleştirmenlerden tam not alacak gibi geliyor. Büyük Felaket full izle bu sene çoğu zaman bilim kurgu ve aksiyon filmi izledik bilim kurgularda da bol bol süper kahraman gördük marvel şirketi ile Dc Comings şirketi daha önce izlediğimiz seri filmlerinin devamını getirdiler ve daha önce yapılmamış ama çizgi romanlardan gördüğümüz yeni şeyler piyasaya adım attı ve piyasadaki bazı filmler maalesef bunun hegemonyası altına girdi.

Büyük Felaket 2016

Zaten daha önceden sahip oldukları hayran kitleleri nedeniyle anında piyasada rekora koştular kıramayan oldu da orasını fazla şey yapmayın siz. Deepwater Horizon filmin de bu arada işleyeceğimiz filmin bütçesi tamı tamına 156 milyon dolar imiş adamlar baya fedakarlık yapmışlar neyse ben filmin konusundan bahsedeyim sizlere gerçek bir hikayeden esinlenerek yapıldığını belirtmiştim size daha önce 2010 yılının nisan ayında dünya küçük çapta bir felaket yaşadı bundan çoğu haber merkezinin haberi bile olmadı ben bile bilmiyordum bu filmi görene kadar. 2010 yılında Meksika körfezi yakınlarına gidiyoruz Horizontal petrol platformu denen bir petrol çıkarma tesisinin infilak etmesi sonucu dünyamız son yılların en büyük çevre felaketine şahit oluyordu. Tesiste çalışan 11 kişi bu olayda hayatını kaybetmiş ve 17 kişide yaralı kurtulmuş tesis patladıktan sonra buradaki petrol okyanusa yayılmış ve çevrede yaşayan balık ve kuş türleri zarar gördü o bölgenin ekosistemi dengesizleşti.

Büyük Felaket izle

İşte filmimiz orada yaşanmış olayı kurgulayarak film haline getirmiş. Büyük Felaket izle elemanlarımız Her zaman ki gibi Petrol sondaj kulesinde çalışmaktadır, çalışan ekip tam 126 kişiliktir, 20 nisan günü sıradan bir vardiyaya başlayan ekip vardiyanın sonunda karaya sağa sağlim çıkmak için dua etmektedir. Tesiste nedeni bilinmeyen bir sorun meydana gelir tesis önce yanmaya sonra da infilak etmeye başlar. Bunun üstüne çaresiz kalan işçiler büyük bir şoka uğrar durdurulamayan yangın sonrasında elemanlarımız oradan hemen kaçmayı düşünmektedirler çünkü yangın günlerce devam edecektir. Ekibin cehennemi andıran bir ölüm kapanından kurtulamaya çalışacağını izleyeceğiz filmde. Umarım film yapılan yatırıma göre sağlam bir gişe yapar. Filmde işlenecek konu genel olarak böyle, Hdfilkablosu.com iyi seyirler diler.

Büyük Felaket izle

Büyük Felaket Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Büyük Felaket izle Full HD Türkçe Dublaj 2016" filmine ait 5 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (24)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka