Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 522 Yorum 386 Görüntülenme

Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Full izle

(2016)

Yönetmen:

Mike Thurmeier, Galen T. Chu

Oyuncular:

Jennifer Lopez , Queen Latifah , Simon Pegg , John Leguizamo , Jessie J
Filmimiz Buz Devri 5:Büyük Çarpışma, Animasyon ve komedi türünde. Büyük çarpışma serinin 5. filmi olma özelliğini taşıyor. Peki hepimizin çocukluğumuzdan itibaren severek izlediğimiz buz devri serisi nasıl başlamıştı. İlk filmde bir meşe palamutu'nun peşinden koşan bir sincap'ın yaptığı küçük işler. Çok büyük etkilere yol açmıştı. İlk filmde mamut, kaplan ve miskin ailesinin kaybettiği bir çocuğun ailesini aramıştı. Buz Devri 5: Büyük Çarpışma full izle ikinci filmde ise Mamut manny havaların ısındığını, anlamış ve artık başka mamutlara rastlayamaz olmuştu depresyona girmişti. Artık mamut nasıl depresyona girerse . Bu filmde de o meşe palamutunun peşinden koşan sincap bir şeyler karıştırmıştı ama hatırlayamadım. Mamut manny arkadaşlarıyla dolaşırken bir mamuta rastlayıp. Aşık olmuştu. Büyük aşkı bulan manny'i Allah mesut etsin iyi dilek temennilerimizi de ilettiğimize göre sıra üçüncü filmde. Serinin üçüncü filminde ise meşe palamutu peşinden koşan eleman olan Scrat hani sincap olan. Bir Mağaranın tepesinde gezerken yer kabuğunu çatlatmıştı. Kabuğunu çatlattığı mağaranın içinde meteor yağmurundan korunup hayatta kalmış dinazorlar vardı.

Buz Devri 5: Büyük Çarpışma izle

Çatlaktan içeri giren miskin sid dinazorun birinin 3 yumurtasını çalmıştı. Dinazor da yumurtalarını bulmak için yeryüzüne çıkınca miskin le beraber yumurtalarını alıp mağaraya geri götürmüştü.Tabi arkadaşlarının kaçırıldığını duyan mamutla bizim kaplan. Buz Devri 5: Büyük Çarpışma izle mağaraya dalarak arkadaşları sid'i kurtardı. Kurtarırken baya olaylar çıktı ama neyse. Dördüncü filmde Bizim manyak sincap scrat artık ne yaptıysa buz devrinde gerçekten var olan pangea kıtasını bölmüştü. Serinin önceki filmleri böyleydi.

Buz Devri 5: Büyük Çarpışma izleBuz devri daha çok çocukları hedef alarak yapılsaydı da büyükler tarafından da oldukça ilgi gördü. Benim fikrimce yapılmış en iyi animasyon filmi serisi. Seri oldukça ilgi gördü bu filminde oldukça ilgi göreceğini düşünüyorum. Gelelim filmimizin konusuna. Artık ana kahramanlarımız mamut, miskin ve kaplan emekli olmuş dünyayı dolaşma hayalleri kurarken. Buz Devri 5 izle bizim manyak sincap scrat işleri büyütüp uzay'a çıkmış. Artık nasıl becerdiyse mübarek. Uzaya çıkan sincap nasıl bulduysa uzaylılara rastlar. Bu uzaylılar öncelikle öncü birliklerle dünyaya gelir ama az sayıda oldukları için dünyadaki canlılardan intikam alamazlar. Sonra bu uzaylı elemanlar gururuna yediremeyip uzaya geri dönerler. Ve uzayda bulunan bulunan bir astroit'in yönünü dünyaya çevirirler.

Buz Devri 5 izle

Buz Devri 5 dünyaya meteor yağmuru başlar. önceden küçük parçalar çarpmaya başlar. Olacakları anlayan kahramanlarımız. Uzaylıların teknolojisini ele geçirerek dünyaya yönelen büyük astreoit'i engellemye çalışacaktır. Tabi bu uğraşlar sırasında bin türlü tuhaf elemanla muhattab olacaklar. Bu filmde kahramanlarımız dünyayı kurtarabilecek mi onu öğreneceğiz. Filmimizin konusu genel olarak böyle. Serinin ilk filmi 2002 yılında çekilmişti. O dönemden bu güne grafikler çağ atladı diyebilirim. Bu filmde grafikler oldukça uç noktada. Filmimiz animasyon olduğu için seslendirenlere biraz deyinmek isterim. seslendirenler Jennifer Lopez , Queen Latifah , Simon Pegg , John Leguizamo , Jessie J gibi dünyaca ünlü aktör ve sanatçılar. Filmimizin yönetmenlik koltuğunda Mike Thurmeier ve Galen T. Chu bulunuyor. Senaryonun altında ise Michael J. Wilson'ın imzası var. Bakalım siz film hakkında nasıl düşüncelere sahip olacaksınız izliyoruz.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Buz Devri 5: Büyük Çarpışma izle

Filmimiz Buz Devri 5:Büyük Çarpışma, Animasyon ve komedi türünde. Büyük çarpışma serinin 5. filmi olma özelliğini taşıyor. Peki hepimizin çocukluğumuzdan itibaren severek izlediğimiz buz devri serisi nasıl başlamıştı. İlk filmde bir meşe palamutu’nun peşinden koşan bir sincap’ın yaptığı küçük işler. Çok büyük etkilere yol açmıştı. İlk filmde mamut, kaplan ve miskin ailesinin kaybettiği bir çocuğun ailesini aramıştı. Buz Devri 5: Büyük Çarpışma full izle ikinci filmde ise Mamut manny havaların ısındığını, anlamış ve artık başka mamutlara rastlayamaz olmuştu depresyona girmişti. Artık mamut nasıl depresyona girerse . Bu filmde de o meşe palamutunun peşinden koşan sincap bir şeyler karıştırmıştı ama hatırlayamadım. Mamut manny arkadaşlarıyla dolaşırken bir mamuta rastlayıp. Aşık olmuştu. Büyük aşkı bulan manny’i Allah mesut etsin iyi dilek temennilerimizi de ilettiğimize göre sıra üçüncü filmde. Serinin üçüncü filminde ise meşe palamutu peşinden koşan eleman olan Scrat hani sincap olan. Bir Mağaranın tepesinde gezerken yer kabuğunu çatlatmıştı. Kabuğunu çatlattığı mağaranın içinde meteor yağmurundan korunup hayatta kalmış dinazorlar vardı.

Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Full izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Full izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (522)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka