Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Çakallarla Dans 4 izle Full HD Yerli Film İzle

FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
Çakallarla Dans 4 izle Full HD Yerli Film İzle

Çakallarla Dans 4, komedi türünde olan bana göre son yıllarda çekilen en iyi komedi serisi, bizler her zaman komedi filmlerini iyi yapmışızdır. Ve sinema sevenlerin arasında bu serinin ismini duymayan yoktur gibi geliyor bana. Türk sinema tarihine baktığımızda çok sayıda komedi filmi görebiliriz bunların öncüsü de usta oyuncu Kemal Sunal bana göre bu tabi ben öncü dedim ama ondan iyisini de yapan yok kendisini bir kez daha rahmetle anıyoruz. O bize insanları konuşmadan bile güldürmenin mümkün olduğunu gösterdi o zaman ki filmlere baktığımızda hep bir içtenlik hep bir sıcaklık ve bir aile ortamı görüyoruz daha çok olmayanlar da var tabi ki.

Çakallarla Dans 4 izle

O zaman ki zaman da insanları güldürebilecek pek fazla şey bulmak pek mümkün gözükmüyordu ama o yapıyordu işte mesela bu gün hababam sınıfını tekrar izlesem tekrar gülerim sonra sıkılınca yine izleyebilirim. Çakallarla Dans 4 izle yani kalite üst düzey bu günkü filmlere baktığımız da hep belden aşağı espriler ve genellikle absürt konuşmalar oluyor ve genellikle mizah seviyesi yerlerde sürünüyor ama eski filmlerinde mizah seviyeleri bunlara benziyor ama kesinlikle değil genellikle karmaşık esprilerle aklımıza giriyorlar günümüzde ama o zaman ki sadelik bile günümüzdekinden daha iyi. İşleyeceğimiz film biraz eski filmlere biraz da günümüzdeki absürt filmlere benziyor belki de bu iki kuşağı güzel harmanlayabilen ender yapımlardan biri yani ender yapımlardan.

Çakallarla Dans 4

Bildiğiniz gibi serinin 4. filmi ile karşınızdayız 4 tane film çekmiş bir seri asla kötü olmaz, tabi bu benim fikrim. Çünkü 2010 yılında bir seri çıkıp geçen 6 yıl içinde 4 film çekebiliyorsa bu sevilen bir yapım olduğu anlamına geliyor boru değil yani. Dilerseniz seriyi hatırlayalım, bildiğiniz gibi 4 kafadarı izliyorduk filmde ilk filmde muhasebeci servet patronundan büyük bir miktar para kaldırıp kaldırdığı parayı arkadaşı Gökhan’ın hesabına aktarmaktadır. Çakallarla Dans 4 full izle olumsuz bir olay olursa da suçu onun üstüne atacaktır ardından kendilerine 2 arkadaşı dahil olur çakallık yapmak isteyen elemanlarımız birbirlerine çakallık yapmaya başlarlar. 2. filmde çakallık yaptıkları için hapse düşen elemanlarımız mahalleyi ve futbolu çok özlemişlerdir ve yetkililer kendilerine bir teklifle gelirler geliştirilen yeni bir ilaçta kobay olarak kullanacaklardır.

Çakallarla Dans 4 izle

başta tereddüt etseler de kabul ettikten sonra düzenli bir hayat kurmak isterler ama yine başlarına bin türlü husumet gelir. 4. Filmde elemanlarımız Gökhan, Servet, Hikmet ve Necmi hayatlarını yavaş yavaş düzene sokmaya başlamışlardır. Bir gün Hikmet vapurda gördüğü Mihirbana aşık olur ama sonradan taklaya geldiğini anlar bakalım elemanlarımız şimdi nasıl bir maceraya atılacak filmde bunları göreceğiz. Oyuncu kadrosu bozulmamış, baş rollerde Şevket Çoruh , İlker Ayrık , Timur Acar , Murat Akkoyunlu ve Ceyhun Yılmaz bulunuyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Murat Şeker oturuyor, senaryonun altında da kendisine Ali Tanrıverdi eşlik etmiş. Film ile yalnız bırakıyoruz şimdilik sizleri.

Tür: 2016 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Murat Şeker

Oyuncular: Şevket Çoruh , İlker Ayrık , Timur Acar , Murat Akkoyunlu , Ceyhun Yılmaz

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Çakallarla Dans 4 izle Full HD Yerli Film İzle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. gülden - 2 ay önce demiş ki:

    ilk kez bu siteden film izleyecegim bakalım ne kadar güvenilir ve kaliteli

  2. asas - 1 ay önce demiş ki:

    asas

  3. harun - 3 hafta önce demiş ki:

    çok iyi film