Canım Kardeşim Benim izle 2016 Yerli Animasyon Filmi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
63 Görüntülenme

Canım Kardeşim Benim izle 2016 Yerli Animasyon Filmi

(2016)

Yönetmen:

Murat Kürüz

Oyuncular:

Mustafa Oral , Şebnem Ünaldı , Gazanfer Ündüz , Ece Erişli , Sude Eldem
Küçük Kahraman, ağabeyi ve ağabeyinin sadık arkadaşı Halit adın da ki bir zeki kişi ile birlikte yoksul ama neşeli bir hayat sürdürmektedir. Sürdürdükleri hayat hiç bir şekil de o ailesinin moralinin düşmesine neden olmaz. Çünkü moral bozucu bir durum olmadığı ortadadır. Bu ev de ki çocukalr yani kardeşler ise araların da çok ama çok güzel bir şekil de analştıkları için çoğu kişilerin örnek evlatları olmuştur. İlerleyen zamanlar da evde gece çıkan bir yangın sonrası babaları dumandan zehirlenir ve hayatını kaybeder. Ama bu durum hiç bir şekil de o küçük kızları kadar kimseyi üzmemiştir.

Canım Kardeşim Benim izleO baba ora da öldüğü zaman o çocukalrdan biri de durum altın da artık psikolojisi alt üst olmuş olsa da hiç bir şekil de yine de o kafa ile kimseye kırıcı laf etmemiştir. Kahraman adın da ki çocuk da abisi Murat adın da ki başarılı ve bir o kadar da cesaretli olan abisine kalır. Murat adın da ki bu kişinin arkadaşı Halit evden kovulur ve Murat adın da ki iki kişi yaşamak da olan arkadaşının yanına yerleşir. Kahraman adın da ki çocuğun tek hayali eve bir televizyon alınmasıdır.


Canım Kardeşim Benim Full HD izleAbisine kalan Kahraman'ın okuldan sürekli öğretmeni abisini çağırır ve kardeşinin temizliğine dikkat etmesini söyler. Murat adın da ki ağabey de o çocuğa artık kendisi kontrol altın da tutmaktadır. Daha sonra Kahraman halsizleşir. Abisi ve arkadaşı doktora götürürler ve doktor kardeşinin kanser olduğunu söyler. Bu durum altın da o kişi artık elin de ki son varlığın da öleceğinin yarısını söylediklerin de harap olur ve hastalaşır. Murat ve arkadaşı kanser hastası olan Kahraman'ın haberini alınca çok şaşırırlar ve üzülürler. Bakalım bu kişiler ne gibi değişik işlere atıalcaklar. Hdfilmdenizi.net herkese iyi seyirler diler.
Fragman Full HD izle


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka