Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Carol Türkçe Dublaj HD izle

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Carol Türkçe Dublaj HD izle

Günümüzden altmış altı yıl önce yani bin dokuz yüz ellili yıllar da New York gibi bir şehir de geçen hikaye, evli, çocuklu ve zengin, ancak eşiyle sorunlar yaşayan aileyi tamamen baştan sona anlatmaktadır. Şimdi ister iseniz filmin içeriğini biraz daha ayrıntılı bir şekil de anlatacak olursak. Carol 2015 film de orta yaşa yaklaşmak da olan bir kadın olan Carol ile genç bir tezgahtar olan Therese arasında tesadüfen tanışmakla gerçekleşir. Bu tanışma ise öyle normal konuşma değil aşka kadar ilerlemektedir. Bu çift birbirine aşık olsa da bir kaç ay bu durumu birbirlerinden saklamak ile yetinirler. Ancak günden güne tutkulu bir yakınlığa dönen ilişki anlatılıyor. Bu kişiler hiç bir kimsenin yapamadığı şekil de her geçen gün birbirlerine bağlanmaya başlamışlardır.

Carol izle

Carol eşinden boşanıp kızının velayetini almak istese de kocası Harge, onun Therese ile olan ilişkisinin sınırlarından gitgide kuşkulanmaya başlayacak ve kızını bırakmak istemeyecektir. Bu nedenle de o iki adam arasın da tatsız anlar çıksa da kızın üvey babası olacak kişi artık çok kötü bir şekle girer ve o adam ile sert bir kavgaya girer. Ama kendisi çıkardığı kavga da dayak yese de onu hiç bir şey durduramadığı için arkadaşları ile o adama tekrardan dalarlar. Bakalım o andan sonra ne gibi değişik anlar sizleri beklemektedir. Filmi izlediğiniz zaman o ilginç anları zaten otomatik olarak anlamış olacaksınız. Filmin yönetmenliği Todd Haynes gibi bir isme aittir. Filmin oyunculuk kadrosun da ise Cate Blanchett , Rooney Mara , Sarah Paulson , Kyle Chandler ve Jake Lacy gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin vizyona girmesi bir yıl olasa da çok izlenmeye ulaşan bir filmdir. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2015 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram, IMDB En İyi Filmler, Romantik Filmler, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Todd Haynes

Oyuncular: Cate Blanchett , Rooney Mara , Sarah Paulson , Kyle Chandler , Jake Lacy

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?