Cehennem Melekleri 4 Full HD izle
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (13)
997 Yorum 6,446 Görüntülenme

Cehennem Melekleri 4 Full HD izle

(2017)

Yönetmen:

-

Oyuncular:

Sylvester Stallone , Hulk Hogan

Cehennem Melekleri 4 izleFilmimiz Cehennem Melekleri 4, aksiyon, macera ve gerilim türünde olan efsane serinin 4.filmi. Cehennem melekleri deyince aklımıza hollywood' oynadığı ayrı ayrı filmlerde gişe rekoru kırmış rolleri icabı tam bir ölüm makinesine dönüşmüş olan elemanlarımızı tek bir çatı altında toplayıp düzeni koruma görevi altında bir araya toplamıştı. Cehennem Melekleri 4 full izle kimler yoktu ki aralarında bütün belalı iyi adamlar birbiriyle kardeş olup masumlara haksızlık yapanları avlıyorlardı. Sinema dünyasında bu filmin daha önce adını duymayan yoktur diye düşünüyorum bu kadar çok ünlü aktörün aynı çatı altında toplandığı bir yapımı bir sinema sever'in duymaması büyük saçmalık olabilir. Cehennem melekleri serisinde daha önce 3 tane film izledik ve bir kesinlik var ki bu filmleri izlerken asla sıkılmadık yani büyük ihtimal sıkılmadık.

Cehennem Melekleri 4 izle

Daha önceki üç filmde yüksek gişe kazancı yapan bu serinin dördüncü filmde de büyük bir başarı elde edeceğini düşünüyorum. Zaten daha önceden büyük bir izleyici kitlesine sahip oluyor olması bu filmin rekor bile kırabilecek potansiyele sahip olduğunu gösteriyor. Cehennem Melekleri 4 izle dilerseniz serinin daha önceki filmlerinde işlenmiş konuları kısaca hatırlayalım. İlk filmimiz 2010 yılında çekildi ve iddialı bir şekilde sinema dünyasına daldı ve büyük bir başarı yakaladı. Filmde cehennem melekleri adındaki kiralık savaş timini izliyorduk. Kendileri sadece masumlara zarar vermiyorlardı aralarında güzel bir felsefe vardı. Ve zorlu bir görev üstlenmişlerdi güney Amerika'da bir ülkeye sızmışlar ve oradaki halka zulüm eden diktatörü devirme peşindedirler. Görev başlar başlamaz intihar grubumuz kendilerini bir ihanet ağı içinde bulurlardı.

Cehennem Melekleri 4 Full HD izleVe hayati tehlike dolu bir görevin içine balıklama dalmışlardı. The Expendables 4 hd izle ikinci filmde grubumuza çaylak sayılabilecek aslında o hali bile 10 adama bedel bir eleman almışlardı. Kötü adamlar Asya'da bulunan bir madenden plütonyum çıkartarak onu dünya pazarına pazarlamayı düşünüyordu ve madende masum işçileri çalıştırıyordu. Kendileri bu grubu durdurmaya çalışırken yanlarına aldıkları yeni eleman paralı bir asker tarafından öldürülüyordu ve artık bu bir intikam meselesine dönüşmüştü. 3. filmde en zor görevle karşı karşıya kalmışlardı elemanlarımız. Eski bir tanıdık olan silah satıcısı eleman ekibimizden birini ağır yaralıyordu. Ama aralarındaki husumet ekiple değil yalnızca ekibin lideri olan barney'leydi kendisi bu husumeti bitirmek için bir intihar görevine hazırlanıyordu.

Cehennem Melekleri 4 izle

Ama bu operasyonun geri dönüş garantisi yoktu ve yanlarında ekip arkadaşlarını götürmek istemiyordu. Arkadaşları istemese de göreve topladıkları yeni ekip arkadaşlarıyla gitmişti. Cehennem Melekleri 4 tek parça bu operasyonda topladığı yeni ekip esir düşünce yine eskiler devreye girmiş yenileri kurtarıp birlikte çok kalabalık olan düşmana karşı amansız bir mücadeleye girmişti. 4. filmimizde efsane ekibimize ünlü aktör Hulk Hogan'da dahil olacak. Ve yine büyük bir maceranın ortasına balıklama dalacaklar. Filmimizde işlenecek konu genel olarak böyle. oyunculara biraz deyinmek isterim, baş rollerde Jason Statham , Hulk Hogan , Jet Li , Sylvester Stallone , Antonio Banderas gibi saymakla bitmeyecek aktör bulunuyor. Filmimizin yönetmenlik koltuğunda Patrick Hughes oturuyor. Senaryonun altında ise Dave Callaham'ın gibi bir ismin imzası var. Hdfilmkablosu.com iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Cehennem Melekleri 4 Film izle


Filmimiz Cehennem Melekleri 4, aksiyon, macera ve gerilim türünde olan efsane serinin 4.filmi. Cehennem melekleri deyince aklımıza hollywood’ oynadığı ayrı ayrı filmlerde gişe rekoru kırmış rolleri icabı tam bir ölüm makinesine dönüşmüş olan elemanlarımızı tek bir çatı altında toplayıp düzeni koruma görevi altında bir araya toplamıştı. Cehennem Melekleri 4 full izle kimler yoktu ki aralarında bütün belalı iyi adamlar birbiriyle kardeş olup masumlara haksızlık yapanları avlıyorlardı. Sinema dünyasında bu filmin daha önce adını duymayan yoktur diye düşünüyorum bu kadar çok ünlü aktörün aynı çatı altında toplandığı bir yapımı bir sinema sever’in duymaması büyük saçmalık olabilir. Cehennem melekleri serisinde daha önce 3 tane film izledik ve bir kesinlik var ki bu filmleri izlerken asla sıkılmadık yani büyük ihtimal sıkılmadık.

Cehennem Melekleri 4 Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Cehennem Melekleri 4 Full HD izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (997)