Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Cereyan izle Full HD 2017

FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Cereyan izle Full HD 2017

Sonbaharın ardından gelen kış soğuğuna aldırış etmemek de olan kişiler sahil kenarın da ki banklar da denizi izlemektedir. Ama o denizi izlemek de olan kişilerden bir tanesi ise çok farklı bir göz ile denize bakmaktadır. Cereyan izle çünkü denizin maviliği onun özgürlük konusun da sıkıntı çektiğini söylemek de olsa da çok değişik şekiller de depresyona girmektedir. O kız denizin maviliğine bir türlü doyamamış olsa da mavilik özgürlük hatırlatma demiştim. Ama o özgürlük için de sessiz bir şekil de içten içe ağlamaktadır. Çünkü o kızın yaşı daha genç olsa da o kız bu genç yaşların da yaşıtları gibi mutlu olması gerekir iken hiç bir kişinin kaldıramayacağı yükü tek başına kaldırmaktadır.

Ama o kızın tüm sıkıntıları sevdiği erkek yüzünden gelmektedir. Neden mi. O sevdiği adam o kız ile değil de o kızın arkadaşı ile şu an da sevgili olmuştur. Cereyan hd izle o adamın yaptığı adamlık olmasa da sonrasın da öyle bir şekil de sürpriz ile bu depresyon da ki kızın karşısına çıkacak. Karşısına çıkmış olması çok şeyi değiştirecek. Çünkü bu ikili artık bir çift olacak. O çift ise çok sayı da kişinin örnek aldığı çiftlerden bir tanesidir. Bu kişiler şu an da artık sevgili olsa da o kız stresli kafasını bir türlü yok edemez. Bunun için doktora gitmiş olsalar da doktorun o kadının psikolojisi çok fena bir şekil de bozulduğunu söyler. Ama bozulan bu psikoloji artık çiftin arasın da tartışmalara yol açsa da sonunda mutluluk olan bir hikaye anlatılmaktadır.

Cereyan izle

Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü filmin içeriğini anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Ama işin aslını filmi izlediğiniz zaman anlamış olacaksınız. Neyse filmin yönetmenliği Mert Dikmen gibi gerilim türün de ki filmi yönetmek de olan isme aittir. Film gerilim türleri arasın da en etkili olan tarza girmiştir. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017

Yönetmen: Mert Dikmen

Oyuncular: Salih Bademci , Murat Yatman , Pınar Bibin

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?