Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Çılgın Hırsız 2 izle Türkçe Dublaj HD

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Çılgın Hırsız 2 izle Türkçe Dublaj HD

Renk renk çiçeklerle çevrili, güler yüzlü komşuluk ilişkilerinin sürdüğü banliyöde, bu yaşantıyı bozacak bir sır saklıdır. Bu sırrı ise pek kişi bilmese de bilenler bilmeyenlere söylemek istese de iş kötüye doğru gideceği için hiç bir şekil de birbirlerine söylemezler. Çılgın Hırsız 2 full izle banliyönün en bakımsız ve çirkin evinde yaşayan Gru, küçük köleleri ile birlikte dünyanın kaderini değiştirecek bir plan yapmaktadır. Yaptığı plan ise hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir kişi ile anlaşılmaz hale gelmiş olsa da bu durum artık katlanılabilir bir hale gelmeye başlamıştır. Gru, dünyanın uydusu Ay’ı çalmaya karar vermiştir. Ama bu durumu nasıl yapacağı hakkın da hiç bir şekil de bir bilgisi yoktur.

Çılgın Hırsız 2, o yüzden de elinde olan imkanlar ile birlikte de bir plan daha yapar. Bu plan ise olumlu olacak gibi görünmemektedir. Çünkü çok sıradan bir plan elde etse de onun da zekası ona yetmektedir. Üç küçük yetim olan Margo, Edith ve Agnes, bu kötü kalpli adamla karşılaştıkların da ise, hiç kimsenin göremediği bir ayrıntıyı fark ederler. Gru onlar için potansiyel bir baba adayıdır. Çünkü onlara çok samimi davransa da olanlar olmuştur. Filmin ikinci serisin de ise bu çılgın hırsız hiç bir şekil de kendisine meydan okuyan kişiye artık iyi ve merhametli değil de biraz sert tepki verecektir. Verdiği tepki ise hiç bir şekil de hiç bir kişiye zarar vermese de incitebilecek bir boyuttadır.

Çılgın Hırsız 2 izle

Bu grup artık elin de olan bilgiler ile birlikte de aya doğru bir yolculuk planlarını sıfırdan inşa etmek isterler. Bakalım bu yapacakları plan ise ne gibi bir sonuç ile sonuçlanacak. Filmin şimdi ise kadrosun da yer almak da olan isimler topluluğuna şöyle bir göz atacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Pierre Coffin, Chris Renaud gibi iki isim oturmaktadır. Filmi seslendirmek de olan isimler ise Steve Carell , Miranda Cosgrove , Russell Brand , Moises Arias ve Kristen Wiig gibi bir çok isimden oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Animasyon, Fantastik Filmler, IMDB En İyi Filmler, Komedi, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Pierre Coffin, Chris Renaud

Oyuncular: Steve Carell , Miranda Cosgrove , Russell Brand , Moises Arias , Kristen Wiig

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?