Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.

Con Air izle Türkçe Dublaj HD

1


Bir önceki yazımız olan The Founder Full HD izle başlıklı makalemizde The Founder 1080p izle, The Founder 2016 izle ve The Founder 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Con Air izle Türkçe Dublaj HD

Con Air

Çok olmasa da iki tane kişinin yapmış olduğu yazılar yüzünden o kişileri arama çalışmaları başlar. Con Air full izle çünkü onlar kurallara aykırı bir yazıyı yazmış oldukları gibi sosyal medya ve bir çok özellik üzerinden devam ettirmiştir. Bu nedenle de hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir koşul altın da kaçma gibi bir girişimleri olmayan bu yazıcılar artık kendilerini de suçlu gören polislere kendileri gidip teslim olurlar. Bu nedenle de suçları daha da az olacağını kendileri de bilmektedirler. Bunların yapmış oldukları çok sayı da suç olsa da hepsini bir şekil de atlatmayı başardılar. Ama atlatma girişimi de hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman hiç bir koşul altın da polislerden kaçmak olmamıştır.

Con Air izle

Con Air bunlar polislere ulaştığı sıra da ne olursa olur ve bir çok sayı da kişinin en zekileri bir araya gelirler ve bir virüsü elde ettikten sonra havaya salarlar. Daha sonra ise çok sayı da kişi bu virüsten etkilenmiş olsa da ilk işleri bu virüsü kimin yaydığı değil de nasıl kurtaracağı hakkın da tek bilgiyi o virüsü hazırlamış olan isimler elde etmiştir. Bu virüs en erken yirmi dört saat için de ölüme kadar yol açacağı için polislerden tek bir şey isteyen bu zeki kişiler o isteğinin yerine gelmediği sürece virüsün dozunu arttıracağını söylerler.

Con Air Full HD izle

Polisler ise o isteklerinin ne olduğunu sorar ve o zeki virüs sahipleri şu an da eliniz de tutmuş olduğunuz adamı bize vereceksiniz daha sonra onları yakalamayacak ve bizim bu yapmış olduğumuz izinsiz virüs yüzünden bizi de tutuklama gibi bir işe girişimde bulunmayacaksınız der. Polisler bu durumu reddeder ama binlerce kişinin de hayatını yok etmek istemez. Bakalım filmin ilerleyen sahnelerin de ne olacak. Filmin yönetmenliği Simon West gibi bir isme aittir. Filmin oyunculuk kadrosunda ise Nicolas Cage , John Cusack , John Malkovich , Steve Buscemi ve Danny Trejo gibi bir çok isim yer almaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Con Air izle

Tür: 1080p Filmler, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 1977

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Simon West

Oyuncular: Nicolas Cage , John Cusack , John Malkovich , Steve Buscemi , Danny Trejo

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?