Dağ 1 izle Full HD Tek Part
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.4 IMDB Puanı 281 Görüntülenme

Dağ 1 izle Full HD Tek Part

(2015)

Yönetmen:

Alper Çağlar

Oyuncular:

Ufuk Bayraktar , Fırat Doğruloğlu , Cengiz Coşkun , Mesut Akusta , Özgürcan Çevik
Dağ 2012, istanbul doğumlu olan bir isim Oğuz bedelli askerliğe hakkı ve parası olmasına ve çevresindekilere rağmen prensiplerinden ötürü askere gitmeyi seçer. Bu durum ona biraz daha merhamet getirir. Çünkü parası olmayıp da çok sayı da kişi kendisini ölümlere bile bile gitmesi sonucunda bu adam artık o kadar acıyacak hale gelmiş ve brövesinin takılmasına 1 hafta kala kendini cesaretinin sınanacağı bir tehlikenin içinde bulur. Dağ 1 full izle bu girdiği sıkıntılı günler onun açısından hiç iyi olmasa da elindeki tek çare vatana karşı yapılan saldırıları önlemektir. Oğuz'un sürekli dalaştığı, Keçiören kabadayısı Bekir ise uzun dönem er olarak askerlik yapmaktadır. Ne komutanlarla ne de erlerle arası iyi olan arıza lakaplı Bekir’in askerliği, diğer askerlerin askerliğine göre biraz daha acemi değil de kolay geçmiştir.

Dağ izle

Çünkü daha önceden çok sayı da köyü halkı ona destek olduğu gibi derste vermiştir. Bu yüzden de onların dediklerinin bire bir aynısı bir şekil de elde edildiği için kendisine verilen emirleri kolay bir şekilde yerine getirir. Asi tavırları yüzünden iki sene uzamıştır. Dağ izle oğuz'la yan yana ve omuz omuza girmek zorunda kalacağı mücadele saf ve fütursuz cesaretine rağmen Bekir için bile adeta bir sınav olacaktır. Cesaret sınırlarını olabilecek en zor şartlarda test edecek olan bu iki genç asker, baskından önce karargahtaki husumetlerini bir kenara bırakıp, kimsenin onlara yardım edemeyeceği bu dondurucu ve vahşi ortamda teröre karşı birlikte mücadele edecek ve büyük kahramanlıklar sergileyeceklerdir.

Dağ 2012 izle

Bakalım filmin ilerlemiş olan sahnelerin de ne gibi değişik bölümler bizleri ve sizleri beklemektedir. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Şimdi ister iseniz şöyle bir filmi oluşturmak da olan kadroya göz atacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Alper Çağlar gibi bir isim oturmaktadır. Filmin baş rol oyunculuklarını paylaşmak da olan isimler ise Ufuk Bayraktar , Fırat Doğruloğlu , Cengiz Coşkun , Mesut Akusta ve Özgürcan Çevik gibi bir çok isim oluşturmaktadır. Hdfilmdenizi.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.
Tek Parça OK.RU Tek Parça NETU Fragman


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

Dağ 1 izle

Dağ 2012, istanbul doğumlu olan bir isim Oğuz bedelli askerliğe hakkı ve parası olmasına ve çevresindekilere rağmen prensiplerinden ötürü askere gitmeyi seçer. Bu durum ona biraz daha merhamet getirir. Çünkü parası olmayıp da çok sayı da kişi kendisini ölümlere bile bile gitmesi sonucunda bu adam artık o kadar acıyacak hale gelmiş ve brövesinin takılmasına 1 hafta kala kendini cesaretinin sınanacağı bir tehlikenin içinde bulur. Dağ 1 full izle bu girdiği sıkıntılı günler onun açısından hiç iyi olmasa da elindeki tek çare vatana karşı yapılan saldırıları önlemektir. Oğuz’un sürekli dalaştığı, Keçiören kabadayısı Bekir ise uzun dönem er olarak askerlik yapmaktadır. Ne komutanlarla ne de erlerle arası iyi olan arıza lakaplı Bekir’in askerliği, diğer askerlerin askerliğine göre biraz daha acemi değil de kolay geçmiştir.

Dağ 1 Full HD izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Dağ 1 izle Full HD Tek Part" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka