Dağ 2 izle Tek Parça Sansürsüz 720p Full HD
9.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.4 /10 (48)
9.9 IMDB Puanı 1062 Yorum 25,401 Görüntülenme

Dağ 2 izle Tek Parça Sansürsüz 720p Full HD

Dram, aksiyon, macera ve bol miktarda gerçekçilik içeren serinin aynı ayardaki yeni filmi. Türk sinemasında yer alan sayılı yapımlardan bana göre bu seri 2012 yılında karşımıza çıktı ilk olarak izlediğimde uzun süre etkisinden çıkamadığım bir filmdi hatta yazarken bile hala tüylerim diken diken oluyor. Dağ 2 izle neredeyse aramızda hepimiz "bir ölür bin diriliriz" sözünü duymuşuzdur işte bu sözün hakkını bize gerçekçi bir şekilde yansıtan efsane bir yapımdı ilki yeni filmin geleceğini duyduğumda oldukça meraklandım. Şu hayatta herkesin bir kahramana ihtiyacı vardır bana göre o kahramanları belki hiç görmeyiz belki de o kahramanlardan biriyiz ama hep ihtiyaç duyulacak konumdayız.

Dağ 2

İlk filmi izleyen herkes neden bahsedeceğimi anlamıştır. Biz bu vatanda her akşam kafamızı rahat yastığa koyabiliyorsak o görünmeyen kahraman askerlerimizin sayesindedir. Dağ 2 full izle çoğumuz onları bilmiyoruz, görmüyoruz hikayelerini bilmiyoruz, isimlerini bile bilmiyoruz ve hep onları unutuyoruz, çünkü onlar ansızın belirip ansızın kaybolan sırf bizim iyiliğimiz için hayatlarını ortaya koyan gerçek süper kahramanlar, biz bilmesek de hiç görmesek de onlar aramızda. Televizyonda haberlerde görüyoruz onları bazen doğuda bir operasyon haberiyle bazen de kahpe bir tuzak sonucu şehadet haberi ile en fazla 2 dakika görünüyorlar o ekranda ama onlar her an hayatlarını tehlikeye atarak bizleri korumaya çalışıyor. Her Türk asker doğar diye bir laf var bu baya gerçekçiliği olan bir laf biz millet olarak yumurta kapıya gelince her işi başarabilen bir milletiz ama aklımız yerine geleceğe kadar da oldukça masum olan insanları bazı hainlere bedel olarak ödüyoruz.

Bildiğiniz gibi ülkemiz bu aralar oldukça zor zamanlar geçiriyor ülke de bir Darbe girişimi oldu ve orduda olan küçük bir yapı yüzünden bütün şanlı Türk ordusu bazı kendini bilmez yobazlar tarafından zan altında bırakıldı kimi masum askerler darp edildi. Dağ 2 aslında bu konu hakkında söylenecek o kadar söz var ki burada ancak bu kadar söyleyebiliyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun, biz ilk filmi hatırlayalım en iyisi bir kahramanlık öyküsü izlemiştik 2012 yılında 2 adet eleman üstüne kurulmuştu hikaye biri uzun biri de kısa dönem askerlik yapan kısa dönem askerlik yapanın zengin olmasına rağmen bedelli yapmamasını da görmüştük.

Dağ 2 izle

Bu iki geçimsiz eleman komutanlarıyla çıktıkları bir operasyonda komutanları hainler tarafından öldürülünce acımasız bir dağın zirvesinde ölüm kalım savaşına girmişti. İkinci filmde çok küçük bir kısmını gördüğümüz kahramanlık öykülerinin arka perdesini izleyeceğiz yine elemanlarımız bu filmde de var. Ve daha zor bir ölüm kalım savaşına girecekler. Filmde işlenecek konu genel olarak böyle, oyuncu kadrosundan biraz bahsedelim, baş rollerde Çağlar Ertuğrul , Ufuk Bayraktar , Ahu Türkpençe , Atılgan Gümüş ve Murat Serezli bulunuyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Alper Çağlar oturuyor, senaryonun altında da kendisinin imzası var. Bir Ölür Bin Diriliriz!! baya havalı bitirdim bu arada galiba.

Dağ 2 izle


Dram, aksiyon, macera ve bol miktarda gerçekçilik içeren serinin aynı ayardaki yeni filmi. Türk sinemasında yer alan sayılı yapımlardan bana göre bu seri 2012 yılında karşımıza çıktı ilk olarak izlediğimde uzun süre etkisinden çıkamadığım bir filmdi hatta yazarken bile hala tüylerim diken diken oluyor. Dağ 2 izle neredeyse aramızda hepimiz “bir ölür bin diriliriz” sözünü duymuşuzdur işte bu sözün hakkını bize gerçekçi bir şekilde yansıtan efsane bir yapımdı ilki yeni filmin geleceğini duyduğumda oldukça meraklandım. Şu hayatta herkesin bir kahramana ihtiyacı vardır bana göre o kahramanları belki hiç görmeyiz belki de o kahramanlardan biriyiz ama hep ihtiyaç duyulacak konumdayız.

Dağ 2 Full HD izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Mountain II

  Yayın Tarihi:

  04 Kasım 2016

  Senaryo:

  Alper Caglar

  Resimler

  "Dağ 2 izle Tek Parça Sansürsüz 720p Full HD" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1.062)