Deney izle 2010 Splice Türkçe Dublaj Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 25 Görüntülenme

Deney izle 2010 Splice Türkçe Dublaj Full HD

(2010)

Yönetmen:

Vincenzo Natali

Oyuncular:

Adrien Brody , Sarah Polley , Delphine Chanéac , David Hewlett , Abigail Chu

Deney izleİki tane çok iyi anlaşmak da olan arkadaş, genetik mühendisliği dünyasının yıldızları olan iki bilim adamıdır. Deney 2010 Bu arkadaşlar bilim adamı olsa da işten sonra araların da hiç bir şekil de iş hakkın da konuşma çıkmaz. Çünkü bu şekil de akılların da konuştukları zaman sorular kalmadığı için de işine daha da rahat bir şekil de başlarlar. İkili, özellikle hayvan hücrelerini birleştirerek oluşturdukları yeni ve garip melez yaratıklarla yaptıkları çalışmalarıyla tanınmaktadır. Bu yaptığı bir çok hayvan hücresi deneyin de olduğunca başarılı olsa da pek tutulmuş olan deneylerden bir tanesi değildir. Bu karizmatik çift, işin içine insan hücrelerini de karıştırarak yeni melezler oluşturmayı planlamaktadır.

Deney Full HD izleEğer öyle bir şey düşünüyorlarsa artık her şeyi de göze almışlar demektir. Splice izle çünkü böylesine bir risk altın da sadece ikisi kalacağı için hiç bir zaman hiç bir yer de bu deney hakkın da kimse ile konuşmadıkları gibi kendi araların da da iş esnasından başka yerler de konuşmazlar. Çalışmalarını finanse eden ecza firması ise bu deneylerin kısa vadeli karıyla ilgilenmektedir. Bu iki kişi deneylerini gizlice yürütür. Her seferin de gizli yürüttüğü işler başarı ile sonuçlanmış olduğu için bu insan hücrelerinin de öyle olacağa benzemektedir. Sonuç fiziksel ve ruhsal anlam da beklenmedik bir gelişme gösteren hayret verici bir yaratık olan Dren gibi bir yaratıktır.

Deney - Splice izle

Dren, onların en vahşi hayallerinin ve daha da kötüsü en korkunç kabuslarının bile ötesindedir. Deney full izle o yüzden hiç bir şekil de o vahşi olan yaratığa yanaşmak bile istemiyor olsalar da hiç bir şekil de hiç bir şey elde edemezler. Ama maruz kaldığı baskılar altın da sırf deneyi tamamen kusursuz bir şekil de halletmek için onun dokularından bir doku elde etmek adına onun hücresinden küçük bir molekül almaları gerekmektedir. Ama bunlar da bu işi zor da olsa yapacağa benzer. Çünkü o kadar istekli bir şekil de hareket ediyorlar ki hayal bile edemezsiniz. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese canı gönülden iyi seyirler diler.
Tek Parça OK.RU (1080p) Tek Parça ODK Tek Parça MRU Fragman


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimize canı gönülden iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Deney izle 2010 Splice Türkçe Dublaj Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorumlara kapalı!

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka