Derinin Altında HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 64 Görüntülenme

Derinin Altında HD izle

(2013)

Yönetmen:

Jonathan Glazer

Oyuncular:

Scarlett Johansson , Antonia Campbell-Hughes , Krystof Hádek , Paul Brannigan , Robert Goodwin
Scarlett adında ki kişi dünyaya erkek otostopçuları yakalamak için gönderilmiş bir uzaylıdır. Bu uzaylı yılalrdan beri dünyaya gönderilmeyi bekliyor olsa da sıra anca o uzaylıya gelmiştir. Scarlett dışarıdan ne kadar soğuk ve tepkisiz bir adam gibi gözükse de içerisin de çok farklı birisidir. Derinin Altında filmi izle bunu ilk fark eden kişi ise hiç sevmediği ama çok dolaştığı arkadaşıdır. Arkadaşı ile dolaşma sebebi arkadaşı iyi olduğu için ve çevresinde de çok sevilen bir kişilik özelliğini yavaş yavaş kapmaya başlar. Bu nedenle de insanlar bu adamın ileride yapacağı işleri onun zorla yaptırıldığını düşünmesi normal gelecektir. Artık yavaş yavaş bu adam kötü kimliğini ortaya doğru çıkarmaya başlamıştır. İskoçya gibi büyük bir ülkenin ıssız mahallelerin de araba süren oldukça seksi kadının neyin peşinde olduğu ya da kim olduğu hakkında kimsenin bilgisi yoktur. Bu nedenle de o adam artık ilk kötü işini bu kadın üstün de denemek istemektedir.

Derinin Altında, Bu nedenle de hiç bir sıkıntı çıkmadan kendi aracına atlayıp o kadını hızlı bir şekil de takip etmeye başlar. Daha sonra ise bu adam müsait bir yer de o aracı kullanmak da olan kadının önünü keser. Bu kadın ise dünden meraklı gibi hemen o adam ile sevişmek ister. Daha sonra o adam kendisini tutmaz ve o kadın ile sevişmeye başlar. Sevişmeden sonra o kadını öldürmek isteyen bu adamın kötü kimliği ortaya çıkar ve o kadın nasıl yaparsa yapar ve şu an seviştiği yeri polislere konum olarak atar. Hemen oraya gelen polisler o adamı yine de yakalayamaz. Ama kadın da ölmemiştir. Scarlett Johansson, üzerindeki bu donukluğu atmanın ve insan olmanın yollarını aramaktadır. Bakalım filmin ilerleyen sahnelerin de ne gibi değişik işler o adamı beklemektedir. Filmin yönetmenlik koltuğun da Jonathan Glazer gibi bir isim oturmaktadır. Filmin oyunculuk kadrosun da ise Scarlett Johansson , Antonia Campbell-Hughes , Krystof Hádek , Paul Brannigan ve Robert Goodwin gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

Derinin Altında izle

Derinin Altında, Filmi hakkında soru ve görüşlerinizi yorum olarak bildirebilirsiniz.

Derinin Altında Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka