Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Doktor Strange Full HD izle

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Doktor Strange Full HD izle

Gelecekte ki yeryüzün de yaşam, artan kuraklık ve iklim değişiklikleri nedeniyle tehlikeye girmiştir. Bu nedenle de insan ırkı yok olma tehlikesiyle yüz yüzedir. Doktor Strange hd izle bu duruma çare bulmak için çaba harcayacak olsalar da hiç bir çaba hiç bir sonuç ile baş başa kalmayacaktır. Buda demek oluyor ki hiç bir şey değişmeyecek. Derken yeni keşfedilmiş bir solucan deliği, tüm insanlık için umut olur. Çünkü solucanlar da insanlar gibi birebir nemli yerleri severler. Bu nedenle de o toprakta bulunan delikte demek oluyor ki nemli hava var. Buradan geçip boyut değiştirerek daha önce hiçbir insanoğlunun erişemediği yerlere ulaşmak ve buradan geçip boyut değiştirerek daha önce hiçbir insanoğlunun erişemediği yerlere ulaşmak.

Doktor Strange izle

Doktor Strange izle

Ayrıca insanoğlunun yeni yaşam alanlarını araştırmak ise bir grup astronot kaşife kalır. Doktor Strange izle bu kaşifler, geçen 1 saatin dünyadaki 7 yıla bedel olduğu ortamda hem hızlı ve cesur olmak zorunda kalacaklardır. Kalmış oldukları bu durum altın da baskıları kendi araların da konuşma ile anlatacaklar. Araştırmak ise bir grup astronot kaşife kalır. Bu kaşifler, geçen 1 saatin dünyadaki 7 yıla bedel olduğu ortamda hem hızlı ve cesur olmak zorunda kalacakları için artık hiç bir şekil de hiç bir kişi onlara karışmasın diye sürekli olarak emirler vermektedirler. Bu nedenle de artık kendi aralarında olan bu bağlar hiç bir şekil de değişmeyecektir. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır.

Doktor Strange 2016 izle

Doktor Strange Full HD izle

Doktor Strange 2016, çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Bu yüzden de filmi izlemeyi yarı da bırakıp daha sonra da filmi tekrar izlediğiniz de pişman olacaksınız. Şimdi ise filmi oluşturmuş olan isimler topluluğuna bakacak olursak. Filmin yönetmenliği Scott Derrickson gibi bir isme aittir. Filmin oyunculuk kadrosunda ise Rachel McAdams , Scott Adkins , Benedict Cumberbatch , Tilda Swinton ve Mads Mikkelsen gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmi izlediğiniz zaman zaten her şeyi fazlası ile anlamış olacaksınız. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Scott Derrickson

Oyuncular: Rachel McAdams , Scott Adkins , Benedict Cumberbatch , Tilda Swinton , Mads Mikkelsen

Etiketler: , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Doktor Strange Full HD izle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. kadir - 7 ay önce demiş ki:

    sonuna kadar hevesle izlediğim güzel bir bilim kurgu filmi idi

  2. gingy - 7 ay önce demiş ki:

    guzel fılm

  3. sın - 7 ay önce demiş ki:

    guzel