Dokuz Canlı Bay Tüylü Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 7 Yorum 37 Görüntülenme

Dokuz Canlı Bay Tüylü Full izle

(2016)

Yönetmen:

Barry Sonnenfeld

Oyuncular:

Kevin Spacey , Jennifer Garner , Christopher Walken , Robbie Amell , Jay Patterson
Dokuz Canlı Bay Tüylü 2016, çok güzel ve tanınmış bir iş yerinde son bir kaç günden beri değişik olaylar olmaya başlamıştır. Bu günkü değişik olay ise çok sayıda şirket içinde görevli olan kişi şirket içerisinde çalışmakta olsa da toplantı odasında müdür koltuğunda bir kedi oturmaktadır. Bu kedi öyle bildiğiniz kedilerden bir tanesi değil. Çünkü o kedi ciddiyeti bir an olsa bile kaybetmez. Dokuz Canlı Bay Tüylü full izle ve insanlardan korkmayan bir kedilik özelliğine sahiptir. Kedi eve geldiğinde sahibi tarafından çok ama çok iyi bir şekilde yemek yedirildiği için en şanslı kedilerden birisidir. Bu kedi sahibinin evinin içerisinde yaşadığı için ve bu daire otuz altıncı kat olduğu için o kedi bir gün evin penceresinden aşağısını seyir ederken bir kapı rüzgar ile kapanır.

Dokuz Canlı Bay Tüylü izle

Ve o sesten korkan kedi pencereden atlar ama bir anda aşağısı tam olarak seksen metre falan olduğunu gördüğünde artık kediler dokuz canlı olsa da bu kedi daha önce sekiz canını kullandığını düşünür ve bu sefer öleceği düşüncelerine giren bu kedi artık patronluktan çıkmayı düşünür. Dokuz Canlı Bay Tüylü tek parça izle daha sonra bu kedi aşağıda bulunan bir çadırın üstüne düşer ve çadır onun yere sert çakılmasını önler. Bu sayede de o kedi tekrardan dokuzuncu canını kullanmış olur ve bu kedi artık ölümsüzlükten çıkar ve herhangi bir sıkıntı içinde ölme imkanı insanlar ile eşit sayıya inmiştir. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye umuyorum.

Dokuz Canlı Bay Tüylü izle

Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Sizler bu düşünceye girdiğinizde filmi izlemeyi yarıda bırakacağınız için çok güzel bir filmi yarıda bırakmış olacaksınız. Şimdi ise filmin dış kollarındaki isimlerini paylaşacak olursak. Filmin yönetmenlik koltuğunda Barry Sonnenfeld gibi ünlü bir amerikan isim oturmaktadır. Nine Lives filmin baş rol oyunculuklarını paylaşan isimler ise Kevin Spacey , Jennifer Garner ,Christopher Walken Robbie Amell ve Jay Patterson gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmi izlemenizi ve tek başına izlediğiniz de daha çok anlamazsınız. Çünkü biraz topluluk gerektiren filmlerden bir tanesidir. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.


DİKKAT: Filminiz yorum yaptığınız zaman otomatik olarak başlayacaktır.

Dokuz Canlı Bay Tüylü izle

Dokuz Canlı Bay Tüylü Full izle

Bir önceki yazımız olan Yenilmez 4 Full HD izle Boyka Undisputed IV başlıklı makalemizde Boyka: Undisputed IV filmi izle, Boyka: Undisputed IV full izle ve Boyka: Undisputed IV izle hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Dokuz Canlı Bay Tüylü Full izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (7)

    Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka