Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.

Dünyalar Savaşı izle 2005 Türkçe Dublaj Full HD

1

Dünyalar Savaşı izle

Dünyalar Savaşı Full HD izle

Bir önceki yazımız olan The Founder Full HD izle başlıklı makalemizde The Founder 1080p izle, The Founder 2016 izle ve The Founder 720p izle hakkında bilgiler verilmektedir.

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Dünyalar Savaşı izle 2005 Türkçe Dublaj Full HD

İki çocuğuyla beraber hafta sonunu geçirirken gökyüzü aniden kararır ve şimşekler eşliğin de çok şiddetli bir fırtına patlak verir. Fırtına etkisi altın da kalmaktan hiç bir şekil de korkmuyor olsalar da aslın da bunlar yağmurun belirtileri değildir. Dünyalar Savaşı full izle işler biraz daha karmaşık bir şekildedir. Gökyüzün de tuhaf şeyler olmaktadır. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra evinin yakının da ki kavşakta sıra dışı bir olaya tanık olur. O tanık olduğu olay ile şu ana kadar hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir zaman görmemiş olduğu olaylardan bir tanesidir.

Toprağın aniden yarılmasıyla yeryüzünün derinliklerinden üç bacaklı çok büyük bir savaş makinesi ortaya çıkar. Bu savaş makineleri aslın da dünyayı yok etmek için yer yüzüne çıkmış olsa da hiç bir kişi bu durumu fark edemez. Ve görünür de ki her şeyi yakıp yıkmaya başlar. Dünyalar Savaşı 2005 bu durumdan sonra insanların aklı başına gelir. Bu olay, uzaylıların dünyamıza saldırısının ilk hamlesidir. Ama aslın da o uzaylılar hiç bir şekil de insandan farklı bir şey değil gibi görünmek de olsa da aslın da onlar insan kişiliğin de ki elbiseler giymiştir. O andan itibaren her hangi bir gün gibi görünen günün akışı değişmiş ve bu sıradan insanlar hayatlarının en olağan üstü anlarını yaşamaya başlamıştır.

Hayatların da böylesine korkmadıklarını fark etmiş olsalar da ölümün artık geldiğini düşünürler. Ray hemen harekete geçerek çocuklarını toparlar. Acımasız düşmanın gazabından kurtulmak için o bölgeden bir an önce kaçmaktan başka çareleri yoktur. Ama bu kişiler kaçtıktan sonra da iyi ki kaçtık diyecekler. Çünkü o bölge çok kısa süre için de yok olacaktır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Dünyalar Savaşı izle

Tür: 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2005

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Steven Spielberg

Oyuncular: Tom Cruise , Dakota Fanning , Miranda Otto , Justin Chatwin , Tim Robbins

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?