Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Tek Parça izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.9 IMDB Puanı 59 Görüntülenme

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Tek Parça izle

(2014)

Yönetmen:

Dean DeBlois

Oyuncular:

Gerard Butler , Cate Blanchett , Djimon Hounsou , Jonah Hill , Jay Baruchel
Berk adasında yaşayan zebella oğlunu kabile lideri yapmayı düşünmektedir. Düşüncelerinin gerçek olması için de deneyimlerin sağlanması gerekir. Ama Hıçkıdık bunu kaldıramayacağını düşünüp kaçmıştır. Daha sonra annesi onu bulur. Hıçkıdık tekrar kaçmıştır. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 full izle Babası Astrid ve kendisinin yanında yardıma gelenleri eve göndermiş ve Geğirik le Hıçkıdığı aramaya çıkmıştır. Babası çok korku içine girmiş olsa da aramaya bir an olsun son vermez. Hıçkıdık kendini ejderha üstünden başka bir ejdere yakalanmış şekilde bulmuştur ve bir yere gelmişlerdir bu geldikleri yerde onu yakalayan annesi olduğunu anlamışlardır. Anlaşılan Hıçkıdık ne olduğunu hiç anlamış gibi değildir.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 izle

Hıçkıdığı takip eden babası da annesini bulmuştur. Tam o sırada ejder yakalayan adam onlarla savaşmaya gelmiştir ve alfa adlı canavarla tüm ejderleri etkisi altına almıştır. Etki altında kalan bu ejderhalar artık kendilerini korumak için karşıdaki kişilerin canını yakma girişiminde bulunurlar. Etki altına alınan dişsiz zebellayı öldürmüştür. Ejderhalar berkin yolunu tutmuş berke saldıracaklardır. Berk ise daha önce böyle baskılara maruz kaldığı için tecrübesini tekrardan ortaya koyar. Hıçkıdık ve diğerleri bebek ejderhalarla gitmişlerdir. Hıçkıdık Diş sizi etki altından çıkartmıştır. Daha sonra ise Alfayı yenmiş ve ejderleri kendi etrafına almıştır. Alfa tek boynuzu kırılmış şekilde denize dalmıştır.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 izle

Dalış esnasında ise canının yandığını hisseder ve su içinde ağır ağır hareket etmektedir. Artık zebella öldüğü için yeni lider Hıçkıdık tır. Annesiyle beraber artık burada yaşamaya başlarlar. Yapacak çok işi vardır ilk önce adayı yeniden inşaya başlamıştır. İnşa esnasında çok kişi yine ufak yaralar alır. How To Train Your Dragon 2 hd izle çünkü daha önceden hazırlanmış olan tuzaklar onları beklemektedir. Filmin yönetmenliği Dean DeBlois gibi bir isme aittir. Filmin bu sefer oyuncuları değil de filmi seslendiren isimler ise Gerard Butler , Cate Blanchett , Djimon Hounsou , Jonah Hill ve Jay Baruchel gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmi izlediğiniz zaman zaten demek istediğimi kat ve kat fazlasıyla anlamış olacaksınız. Film çok ama çok eğitici filmlerden sadece bir tanesidir. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimiz filmi izledikten sonra emeğe saygı için yorum yapmayı unutmayınız. HdFilmKablosu.Com İyi Seyirler Diler.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 izle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Full HD izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka