Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Elveda Berlin izle 2016 Türkçe Dublaj Full HD

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Elveda Berlin izle 2016 Türkçe Dublaj Full HD

Yemyeşil bir arazi içerisin de tek başına yaşamak da olan bir aile artık o yeşillik alandan bıkmış olsa da milyonlarca kişinin hayalini bu kişiler beğenmemektedir. Elveda Berlin izle ama o aileden birisi ellerin de olan tek bir araç ile kendilerinin ekmiş oldukları mısırların içerisine dalmış olması onlar açısından çok kötü olsa da o arazilik alan da hoplaya hoplaya gitmek artık çok zor olur. Ama artık zor falan dinlemeyen bu kişi o arazi içerisin de korku için de duramadığı için çok sayı da mısırı yok eder. Ama bu evdekilerin de hiç bir şekil de bu olmuş olan olaydan haberi yoktur. Nedense o arabaya hiç bir şekil de hiç bir şey olmamıştır.

Elveda Berlin 2016

Elveda Berlin 2016 daha sonra o ailede ki anne baba o arabaya tekrar biner ve bu sefer mısırların içerisin de mısırları ezerek farklı farklı şekilleri ortaya çıkarırlar. Daha sonra da hiç bir şey olmamış gibi gittikleri yere doğru yola koyulurlar. Ama olmuş bitmiş olan onların hiç bir şekil de hiç bir zaman hiç bir yer de umurun da değildir. Elveda Berlin full izle bu çocuklar ise anne babası olmadığı zaman evi batırırlar. Nasıl mı? O çocuklar evde ki yatakları dışarı çıkarırlar. Daha sonra da evlerinin önün de olan havuzun içerisine atarlar. Daha sonra ellerine buldukları her şeyi havuzun içerisine atmış olsalar da hiç bir şekil de hiç bir zaman o anne baba o kız ve oğluna bir fiske dahi vurmadığı için o çocukların içi her zaman olduğu gibi rahattır.

Elveda Berlin izle

Ama anne baba biraz bağırıp çağırsa da her zaman bağırmaktan başka hiç bir şey yapmadıkları doğal olarak bellidir. Bu çocukların bu şekil de niye yaptığını ise bizler gibi sizler de sonradan anlamış olacaksınız. Çünkü o aile artık bu yer de yaşamak istememektedir. Hatta farklı bir yere gittikleri için üzülmek de olan bu çocuklar ellerinden gelse evi ateşe verecekler. Ama onlarca masraf boşa gitmesini istememektedirler. O yüzden kiralığa çıkarmak veya satmak isterler. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2016 Filmleri, Dram, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

Yönetmen: Fatih Akın

Oyuncular: Anand Batbileg , Tristan Göbel , Nicole Mercedes Müller , Sammy Scheuritzel , Max Kluge

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Elveda Berlin izle 2016 Türkçe Dublaj Full HD” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Temel İskit - 4 ay önce demiş ki:

    Çok beğendim