Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Fist Fight izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD

FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Fist Fight izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD

Parker adın da ki kişi bir hırsızdır. Fist Fight 2017 onun kesi ve kati kuralları vardır. En sonunda büyük bir soygun yapmak ister ve olaylar gelişir. Şimdi ise filmi biraz daha geniş bir şekil de sizlere anlatacak olursak. Parker adın da ki bu kişi bildiklerinizden farklı bir hırsız. Onun ahlaki değerleri var, fakirden zaten çalmıyor ve mecbur kalmadıkça kimsenin canını yakmıyor. Ama böylesine bir hırsız da ihtiyacı olduğu için değil karşı tarafa tutmuş olduğu kin yüzündendir. Bu adam çok sayı da değişik şekiller de hırsızlık yapmış olsa da hiç bir şekil de geri de delil bırakmaz.

Fakat adam öldürmeyi sevmeyen, işini mümkün mertebe kansız yollardan çözmeyi seven Parker adın da ki kişiye beraber soygun yaptıkları ekip arkadaşları büyük bir kazık atınca işin rengi değişiyor. Fist Fight izle ama bu adam yine de attıkları kazığı erken fark eder. Ne kadar merhametli olsa da, şimdi sıra kendi yöntemleriyle intikam almakta. Üstelik bol suç ve aksiyon dolu macerada yalnız da değil. Çünkü yediği kazık tek başına değil en iyi arkadaşı ile birliktedir. Bu ikili kişi şu an da tek işi olan o adamı aramaktır. Paraya ihtiyacı olan güzel emlak işi ile uğraşmak da olan Leslie adın da ki kendisini her şekil de her zaman her yer de hep üstün görmektedir. Bu kadın aslın da kendisini üstün gördüğü için de çok ama çok sayı da bela içinden çıkamamıştır.

Bu kadının da bir mücevher soygunu planıyla karşısına çıkıyor ve Parker adın da ki kişiyi bu planı uygulamaya ikna ediyor. Fist Fight full izle bu ikili arkadaş her şekil de başarılı olacağına inandıkları bu soygun da yine de içlerin de bir sıkıntı olması onları hazır hale sokmaz. Ama artık bekleye bekleye nereye kadar olduğunu bilmedikleri için de her şey olur olmaz yerler de konu olarak ele alınmaktadır. Bakalım Parker ne gibi bir planı ortaya koyacak. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herkese iyi seyirler diler.

Fist Fight izle

Tür: 2017 Filmleri, Komedi, Yabancı Filmler

Yapım: 2017

Yönetmen: Richie Keen

Oyuncular: Christina Hendricks , Ice Cube , Charlie Day , Tracy Morgan , Dennis Haysbert

Etiketler: , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?