Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Florence Foster Jenkins izle 2016 Tek Parça Full HD

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Florence Foster Jenkins izle 2016 Tek Parça Full HD

Film konusu ile dikkat çekiyor. Özellikle filmin Florence Foster Jenkins izle adındaki bayanın 1868 ve 1944 yılları arasında yaşamış olduğu gerçek hayat öyküsünden esinlenerek beyaz perdeye yansıtılmış olması yaşanmış öykülerin verdiği etkiyi almanızı sağlıyor. Zengin bir New York’lu olan kadın bir müzik sahibi sahibidir. Müziğe tutkun olması aynı zamanda bu işi severek yapmasını sağlasa da büyük bir hayali bulunmaktadır. Opera şarkıcısı olmayı gerçekten fazlası ile isteyen kadın babasından kalan miras ile bu yolda eğitim almaya karar verir. Zengin olması ve güvencesinin bulunması ile vermiş olduğu karar sonucunda opera eğitimi için gerekli başvuruyu yapan kadının büyük bir sorunu vardır.

Florence Foster Jenkins izle

Opera eğitimi almak için güzel bir ses ve müzik kulağı gerekli olsa da film bu konuda korkunç bir sese sahip olduğu gibi aynı zamanda nota hissiyatı da bulunmamaktadır. Florence Foster Jenkins türkçe dublaj izle maddi olarak her türlü imkana sahip olması opera şarkıcısı olmasına yeterli olamadığından bu konuda ses ve nota hissiyatı konusunda yaşadığı sorunlar opera şarkıcısı olması konusunda başarılı olamamasına neden olur. Opera şarkıcısı olma hayalini gerçekleştirmek için çalıştığı bu süreçte eşi St. Clair Bayfield ve piyanisti olan Cosme McMoon bu yolda ona elinden geldiğinden yardımcı olmaya çalışacaktır. Gerçek bir hikayenin beyaz perdeye yansıtılması özellikle kadının hayatının geri kalanını ve başarılı olup olmayacağını merak edenlerin filme ilgi duymasına yardımcı olmaktadır.

Florence Foster Jenkins Full izle

New York’ta geçen hikayenin başkahramanı olan zengin kadının zenginliği de hayallerini gerçekleştirmeye yetmediğinde hayalinden vazgeçmeden bu yolda nasıl ilerlediğini filmde keyifle izleyebilirsiniz. Opera şarkıcısı olma hayalini gerçekleştirmek için yaşadığı olayların beyaz perdeye aktarılması ile bu sürecin sonucunu merak edenler filmi keyifle izleyebilirler. Aile ile izlenecek etkileyici bir film seçeneği olarak sinema sevenlerin beğenisine sunulan filmin sonunda kadının opera şarkıcısı olup olmayacağını ve süreçte neler ile uğraşmak zorunda kalacağını da detaylı olarak görebilirsiniz. Başarının her zaman para ile elde edilemeyeceğini gösteren bir yapım olarak dikkat çekmektedir.

Tür: 2016 Filmleri, 2016 Komedi Filmleri, Dram, Komedi, Yabancı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Stephen Frears

Oyuncular: Meryl Streep , Hugh Grant , Simon Helberg , Rebecca Ferguson , Nina Arianda

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?