Sitemizde şuan toplam 788 film bulunmaktadır.Gamba Macera Çetesi izle Animasyon Filmi Full HD

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Gamba Macera Çetesi izle Animasyon Filmi Full HD

Japonya’da günler mutlu ve eğlenceli bir şekilde insanlar için devam etmektedir. Herkes hayatını güzelleştirmek ve kendisini biraz daha başarılı bir hale getirmek için çabalamaktadır. Bu kadar güzel bir ülke de ise bazı sorunlar artık kapıya dayanmıştır. Başka ülkelerin tehdidi ile karşı karşıya kalmaları birçok insanın korkulu rüyası haline gelmiştir. İşin içerisine birde ülke içinde ki ayaklanmalar çıkınca çözüm bulmak pek zor olmuştur.

Gamba Macera Çetesi izle

Bu ülke de yaşayan hayvan dostlarımız ise Gamba Macera Çetesi izle filminde her şeyden habersiz bir hayat sürmektedir. Dünya’dan haberleri olmadan kendi alanlarında yaşayan canlıların Japonya için karar vermeleri gerekmektedir. Çünkü mutlu oldukları ülke artık birçok tehlikeler ile karşı karşıya kalmıştır. Hayvan dostlarımız fare, aslan, kedi, köpek, fil, kuş, kirpi iken bunların hepsi bir gurup kurmaya karar verirler. Çünkü hiçbir düşman bir hayvanın zarar vereceğini düşünmektedir. Lakin kahramanlarımız kendini geliştirmekte ve birçok alanda bilgiye sahip canlılardır. Uzun planlar ve stratejiler sonucunda ise düşmanlara karşı hareket etmeye karar verirler. İlk iş olarak da doğadan kurtulup şehre inmeleri gerekiyordur.

Gamba Macera Çetesi full izle

Uzun bir yolculuk vaktinden sonra ise kahramanlarımız şehrin içerisine kadar gelmişlerdir. Sürekli olarak yaptıkları planları ise artık uygulamaya koymaları gerekiyordur. Gamba Macera Çetesi türkçe dublaj izle Lakin aslanın şehir merkezinde görünmesi bütün insanları korkutmaktadır. İşin içerisine fil ve kirpilerde girince birçok tehdit artık onların etrafında dönmektedir. Nitekim diğer canlıların yardımı ile aslan, fil ve kirpi kısa bir süre içerisine esir düştükleri yerden kurtulmuştur. Hemen ilk iş olarak da düşmanlarını egale etmeye karar verirler. Çünkü tek amaçları insanları kurtarmaktadır.

Gamba Macera Çetesi türkçe dublaj izle

Gamba Macera Çetesi filmi bu dönemlerde ise kahramanlarımızın insanlığı kurtarma çabalarını beyaz perdeye taşımaktadır. Çünkü yaşadıkları sorunların üstüne güçlü silahları ile düşmanları eklenince birçok konuda farklılıklar ortaya çıkmıştır. Lakin bazı planları oldukça iyi bir şekilde sonuçlanınca kısa bir süre içerisinde binlerce düşmanı şehirden atmayı başaracaklardır. Bu sayede de ülkede ki insanların yaşadıkları sorunları ortadan kaldıracaklardır.

Tür: 2017 Filmleri, Animasyon, Yabancı Filmler

Yapım: 2015 - Japonya

Yönetmen: Tomohiro Kawamura, Yoshihiro Komori

Oyuncular: -

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?