Gerçeğe Çağrı izle Türkçe Dublaj Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 60 Görüntülenme

Gerçeğe Çağrı izle Türkçe Dublaj Full HD

(2012)

Yönetmen:

Len Wiseman

Oyuncular:

Kate Beckinsale , Colin Farrell , Jessica Biel , Bryan Cranston , Bill Nighy
Kendi başına her şeyi fark ettiği gibi düşlerinin gerçek anılara dönüştüğünü de bir şekil de fark eden Recall isimli bir şirketten hizmet alan Douglas Quaid isimli bir adamın merkezin de yaşananlar ön plan da tutulmaktadır. Quaid, güzel bir karısı olan sıradan bir fabrika işçisidir. Gerçeğe Çağrı izle bu yüzden de kendisine verilen işleri gerektiğince kendisi ve gerektiğince de arkadaşlarından yardım ederek işini bitirir. Rekall şirketinin sunduğu bu olanaktan yararlanarak sıkıcı hayatından uzaklaşmak ister. Bu yüzden de çok değişik işlere kendi başına imza atmak istese de her zaman olduğu gibi başı belaya girer. Ama adam başının bela da olmasını hiç bir şekil de kafasına takmaz. Çünkü o adam her seferin de başını belaya soktuğu için belalardan nasıl kurtulacağını bilen bir kişilik özelliğine sahiptir.

Gerçeğe Çağrı izleGerçeğe Çağrı 2012 kendisine bir süper ajanın anıları yüklenen Quaid için işler hiç de yolun da gitmez ve kendisini bir an da av durumunda bulu verir. Ama artık o adam her yer de kendi çapında yapabileceği işleri sergileyerek kendi kalitesini yükseltir. Yönetici Cohaagen tarafından kontrol edilen silahlı güçler tarafından aranmaya başlayan Quaid, bir özgürlük savaşçısıyla birlik olarak yer altı direnişinin liderini bulup Cohaagen'i durdurmaya çalışır. Durdurmaya çalışması o adama bir şey yapacağından değil tam tersi o adam ile iş birliği yapacak olmasıdır.

Gerçeğe Çağrı Full HD izleAma şu an da tek sıkıntı o adamın nerede olduğudur. Ama o adam her şeyin üstesinden gelebildiği için bu işin de üstesinden geleceği adına kendisine inandığı için o adamı durdurmak için bir şekil de bir işlem yapacaktır. Bu yaptığı işlem sonucun da da o adam bu adama tınlamaz ise artık işler çok değişik bir boyut alır. Çünkü ikili arasın da şu ana kadar onlarca sorun oldu ama bunlar bu sorunları atlattıklarına inanmaktadırlar. Filmin yönetmenlik koltuğun da Len Wiseman gibi bir isim oturmaktadır. Filmin oyunculuk kadrosundan Kate Beckinsale , Colin Farrell , Jessica Biel , Bryan Cranston ve Bill Nighy gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Hdfilmkablosu.com herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Gerçeğe Çağrı izle


DİKKAT: Değerli ziyaretçilerimize canı gönülden iyi seyirler dileriz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Gerçeğe Çağrı izle Türkçe Dublaj Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Site Yazarı Google +: Tauf Ğadaçka